پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521808 تاریخ : 1399/08/03-14:16:44
,17,25,
تقدیر بانک مرکزی از نقش ذوب آهن در بازگشت منابع ارزی

تقدیر بانک مرکزی از نقش ذوب آهن در بازگشت منابع ارزی

بانک مرکزی از نقش ذوب آهن اصفهان در صادرات غیر نفتی و بازگشت منابع ارزی تقدیر کرد.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل از ذوب آهن اصفهان، عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با اهدا لوح سپاس به منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان، از نقش این شرکت در صادرات غیرنفتی، ایجاد درآمدهای ارزی جهت تأمین نیازهای وارداتی، حفظ تولید، اشتغال، استمرار صادرات غیر نفتی و بازگشت منابع ارزی حاصل از صادرات به چرخه رسمی اقتصادی کشور تشکر و قدردانی کرد.

متن این لوح سپاس بدین شرح است:

جناب آقای مهندس یزدی زاده

مدیرعامل محترم شرکت ذوب آهن اصفهان

تولید و صادرات غیرنفتی نقش معناداری در رشد و توسعه اقتصادی کشور، حفظ ارزش پول ملی و ثبات بازار ارز و بخش های واقعی و مالی اقتصاد دارد. در این خصوص با توجه به وضعیت کلان اقتصادی و غیر اقتصادی کشور از یک سو و وضع شدیدترین و بی سابقه ترین تحریم های بین المللی علیه کشور ایران، به ویژه در بخش های بانکی و نفت، از سوی دیگر، نقش صادرکنندگان غیر نفتی در خط مقدم جنگ اقتصادی بسیار حائز اهمیت است.

از این رو نظر به اینکه در عرصه جنگ تمام عیار اقتصادی، طی سال های اخیر نسبت به صادرات غیر نفتی و ایجاد درآمدهای ارزی جهت تأمین نیازهای وارداتی کشور اقدام نموده اید، بدین وسیله از تلاش های جنابعالی در جهت حفظ تولید، اشتغال، استمرار صادرات غیر نفتی و بازگشت منابع ارزی حاصل از صادرات به چرخه رسمی اقتصادی کشور تشکر و قدردانی می شود و به این مناسبت لوح سپاس به حضورتان تقدیم می شود. امید است همواره در تولید، ایجاد و حفظ اشتغال، سرمایه گذاری و صادرات غیر نفتی پیروز و سربلند باشید.

عبدالناصر همتی

رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایرانارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 280
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران