پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520581 تاریخ : 1399/07/12-09:56:49
,1,
تفاهم نامه همکاری بانک پارسیان و صندوق ضمانت صادرات ایران

تفاهم نامه همکاری بانک پارسیان و صندوق ضمانت صادرات ایران

بانک پارسیان و صندوق ضمانت صادرات ایران به منظور توسعه تامین مالی و ارایه خدمات صادراتی بانک با پوشش صندوق، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک پارسیان، این تفاهم نامه روزچهارشنبه 9مهرماه 99 با حضور افروز بهرامی، مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران و کورش پرویزیان مدیرعامل بانک پارسیان با هدف افزایش سهم صادرات از مجموع تسهیلات اعطایی بانک و توسعه تامین مالی صادراتی از طریق اعتبار فروشنده توسط بانک با پوشش صندوق، در محل ساختمان مرکزی بانک پارسیان به امضاء رسید.
مدیرعامل بانک پارسیان در مراسم امضا و تبادل این تفاهم نامه، انعقاد آن را در راستای تسهیل امور صادراتی کشور به ویژه در شرایط تحریم ضروری خواند و اظهار امیدواری کرد که سطح همکاری صندوق و بانک برای حمایت از صادرات کشور به سهم قابل قبولی برسد.
مدیرعامل بانک پارسیان استراتژی اصلی این بانک را حمایت از تولید و اشتغال عنوان کرد وگفت: افزایش توان صادراتی کشور، یکی از مولفه های اثرگذار در تسریع و تسهیل رونق تولید است و بی شک حمایت بانک ها از صادرات کشور، موتور محرکه تولید را به گردش در خواهد آورد و در نهایت افزایش تولید ناخالص ملی و درآمد کشور را در پی دارد.
افروز بهرامی، مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران هم در سخنانی بانک پارسیان را به عنوان بانکی پیشتاز در همکاری با صندوق ضمانت صادرات وحمایت از صادرکنندگان برشمرد و با بیان اینکه صادرات اولویت اصلی کشور است، افزود : خوشبختانه صادارت غیرنفتی از صادارت نفتی پیشی گرفته است و این اتفاق مهمی است ولی همچنان سهم صادارت از مانده تسهیلات پایین است که امیدواریم با همکاری مشترک بین صندوق و بانک پارسیان کمک بهتر و بیشتری به فعالان اقتصادی و صادرکنندگان بشود.
از اهداف انعقاد این تفاهم نامه می توان به افزایش سهم صادرات از مجموع تسهیلات اعطایی بانک با پوشش صندوق، معرفی خدمات و محصولات صندوق توسط بانک، توسعه تامین مالی صادراتی از طریق اعتبار فروشنده توسط بانک با پوشش صندوق، تشویق مشتریان بانک در استفاده از بیمه نامه های صندوق، برگزاری نشست های تخصصی با صادرکنندگان کالا و خدمات از سوی صندوق و بانک، همکاری بانک و صندوق در زمینه امور بازار سرمایه و سهام و ... از دیگر بندهای این تفاهم نامه است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 205
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران