پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 494591 تاریخ : 1398/09/12-14:07:18
,2,
تعاونی‌ها حاصل یک مدل بومی هستند

تعاونی‌ها حاصل یک مدل بومی هستند

سورنا ستاری: طرح‌های نوآورانه باعث تسریع رشد واحدهای صنعتی و تولیدی گردیده است و بسیاری از بنگاه‌های بزرگ به نقش مهم نوآوری و خلاقیت پی برده‌اند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعتبه نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، سورنا ستاری معاون علمی فناوری رئیس‌جمهور در هشتمین جشنواره ملی تعالی مدیریت تعاونی که با رویکرد شفافیت و نوآوری در بخش تعاونی در مجموعه فرهنگی تلاش برگزار شد اظهار داشت: مدل‌های بومی کسب‌وکار برآمده از دانش و تجربه متخصصان بومی از پایداری و ماندگاری برخوردار هستند.

ستاری گفت: طرح‌های نوآورانه باعث تسریع رشد واحدهای صنعتی و تولیدی گردیده است و بسیاری از بنگاه‌های بزرگ به نقش مهم نوآوری و خلاقیت پی برده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: از مهم‌ترین ویژگی‌های مدل تعاون، بومی بودن آن است و هر مدل بومی قابلیت رشد و اثرگذاری اقتصادی و اجتماعی دارند.

ستاری ارزش‌افزوده تولیدات نوآورانه را بسیار بالاتر از برخی روش‌های سنتی تولیدی عنوان نمود و گفت:  تولید محصولات مبتنی بر فناوری به‌واسطه بهره‌گیری از روش‌های نوین از حوزه‌های اشتغال آفرین و ارزش‌آفرین می‌باشد که ورود تعاون گران به این حوزه می‌تواند منشأ اثرات مثبت اقتصادی و اجتماعی گردد.

وی تصریح کرد: راه‌اندازی خطوط تولیدی مراکز صنعتی بدون انتقال صحیح دانش و تجربه  و تکنولوژی ممکن است در مقطعی باعث جهش صنعتی منطقه‌ای گردد، آنچه باعث رشد و توسعه ماندگار است تجمیع دانش بومی و بهره‌گیری از آن در ارتقای سطح صنعتی کشور می‌شود.

گفتنی است هشتمین جشنواره تعالی مدیریت تعاونی با حضور مقامات ارشد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بانک توسعه تعاون، سازمان‌های دولتی، اتحادیه‌ها و شرکت‌های تعاونی صبح امروز در مجموعه فرهنگی تلاش برگزار گردید.

 


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 276
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران