پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520086 تاریخ : 1399/07/02-16:48:27
,25,
تشریح جذابیت های سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس

تشریح جذابیت های سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس به تشریح اقدامات صورت گرفته و جذابیت های سرمایه گذاری در این منطقه عظیم اقتصادی پرداخت.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس، حسن خلج طهرانی ضمن پاسداشت هفته ی دفاع مقدس و گرامی داشت یاد شهدا و جانفشانی هایشان در هشت سال دفاع مقدس، بیان داشت: امروز سنگر دفاع تغییر یافته است و باید در جبهه ی اقتصادی مدافع کیان ایران اسلامی باشیم.
وی اقدامات مدیران، کارکنان و کارگران منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس را مصداق تلاش جهادی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی دانست و افزود: همکاران ما با اجرای پروژه های زیرساختی در این منطقه عظیم اقتصادی جذابیت ویژه ای را برای سرمایه گذاران ایجاد کرده اند.
خلج طهرانی تاکید کرد: تلاش داریم تا با برنامه ریزی کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت، آب، برق، گاز و سایر زیرساخت های مورد نیاز سرمایه گذاران را در حد مطلوب مهیا سازیم و نتیجه آن تاکنون طرح های بسیاری است که در حال ساخت، نصب و راه اندازی هستند و حضور فعال سرمایه گذاران نیز تایید کننده این مساله است.
وی ضمن بیان این که در شرایط کنونی 18 طرح در کمیته واگذاری زمین جهت سرمایه گذاری در منطقه ویژه مصوب شده اند، افزود: خبرهای خوبی اقتصادی نشاط را در جامعه افزایش خواهد داد.
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس این طرح ها را در حوزه های حلال های شیمیایی، بازیافت و خردایش سرباره، ساخت و تعمیرات اسکلت های فلزی، بازیافت مواد آهنی و تولید شمش فولادی، قیر، فروآلیاژ، آهک، فرومنگنز، فروسیلیس، اسید فسفریک، سیلیکون متال، برش سبک محصولات نفتی و ... عنوان کرد و افزود: توسعه ی زیرساخت های تامین انرژی را نیز با اجرای طرح هایی همچون نیروگاه سیکل ترکیبی صنایع برق و انرژی صبا و نیروگاه گازی 200 مگاواتی پیگیری می کنیم.
وی در پایان خواستار هم افزایی تمام ارکان اقتصادی استان برای بهبود شرایط تولید در کشور شد و افزود: هرمزگان ظرفیت های کم نظیری در تمام حوزه ها دارد و با ایجاد نهضت کار شبانه روزی و استفاده از نیروهای جوان و کارآزموده می توانیم کشور عزیزمان را از این پیچ تاریخی نیز به سلامت عبور دهیم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 242
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران