پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520602 تاریخ : 1399/07/12-12:17:51
,17,
تسهیلات 1000 میلیاردی برای زعفران کاران

تسهیلات 1000 میلیاردی برای زعفران کاران

طی توافق سازمان برنامه و بودجه و چند بانک تسهیلات 1000 میلیاردی با سود 15 درصد در اختیار زعفران کاران قرار خواهد گرفت.

به گزارش بانک و صنعت، امروز (شنبه) سازمان برنامه و بودجه میزبان نمایندگانی از حوزه کشاورزی، مجلس و مدیران عامل بانک های ملت، کشاورزی و توسعه تعاون بود که برای انعقاد تفاهم نامه ای جهت حمایت از زعفران کاران گرده هم آمدند.

طبق آنچه که پورمحمدی معاون اقتصادی سازمان برنامه و بودجه در رابطه با این قرارداد اعلام کرد که قرار شده تا به منظور حمایت از زعفران کاران و چالش هایی که در این رابطه وجود داشته تسهیلاتی برای اعطا به تولیدکنندگان و صادر کنندگان در این بخش اختصاص پیدا کند.

بر این اساس 1000 میلیارد تومان تسهیلات در نظر گرفته شده که 500 میلیارد تومان آن را بانک کشاورزی، 250 میلیارد تومان بانک ملت و 250 میلیارد تومان دیگر را بانک توسعه صادرات تامین مالی خواهد کرد.

با توجه به اینکه در حال حاضر نرخ تسهیلات 18 درصد است برای حمایت از تولید کنندگان و صادر کنندگان زعفران سازمان برنامه و بودجه سه درصد از این سود را تعهد کرده و دریافت کنندگان تسهیلات با نرخ 15 درصد برخواهند گرداند.

مدیران عامل بانک هایی که در این مراسم حضور داشتند نیز با حمایت از تولید کنندگان و صادر کنندگان زعفران آن را با توجه به شرایط موجود از مزیت های نسبی صادراتی دانستند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 178
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران