پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522283 تاریخ : 1399/08/13-12:39:37
,11,
ترمینال فرودگاه سقز 1400 به بهره برداری می رسد

در جریان بازدید وزیر راه و شهرسازی اعلام شد

ترمینال فرودگاه سقز 1400 به بهره برداری می رسد

وزیر راه و شهرسازی با حضور در فرودگاه سقر استان کردستان ساخت ترمینال این فرودگاه را با پیشرفت بسیار بالایی ارزیابی و اعلام کرد این پروژه در حال اتمام است و در سال آینده به بهره برداری می شود

به گزارش بانک و صنعتبه نقل از

وزارت راه شهرسازی، محمداسلامی که دوشنبه برای بازدید از پروژه های استان کردستان در فرودگاه در حال احداث سقز حضور یافته بود، بیان داشت: این طرح توسط شرکت فرودگاه ها با سرعت خوبی در چند جبهه کاری فعال است.

اسلامی با اشاره به اتمام عملیات عمرانی ترمینال فرودگاه سقز در آذرماه تأکید کرد: اتمام این فرودگاه می تواند در توسعه شهرستان و منطقه بسیار حائز اهمیت باشد و بی گمان خدمات رسانی این فرودگاه چشمگیر خواهد بود.

وی در ادامه با اشاره به بازدید از راه آهن در حال ساخت همدان به سنندج بیان کرد: بازدید از شروع عملیات ریل گذاری مکانیکی راه آهن سنندج - همدان، بازدید از ایستگاه راه آهن صلوات آباد و بازدید هوایی از قطعه 5 کریدور شمال جنوب از دیگر برنامه هایی بود که امروز انجام شد و همه این پروژه ها با جدیت در حال کار است.

اسلامی با بیان اینکه، شروع عملیات ریل گذاری به کردستان یکی از انتظارات دیرینه مردم بوده است، عنوان کرد: وصل کردن مراکز استان ها به شبکه ریلی یکی از خواسته های مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و رئیس جمهور است.

وزیر راه و شهرسازی عنوان کرد: شکبه ریلی همدان به کردستان دارای پیشرفت فیزیکی بالای 80 درصد است که امیدواریم صوت قطار در ایستگاه صلوات آباد پیش از تابستان 1400 به صدا دربیاید.

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران هم در جمع خبرنگاران گفت: فرودگاه سقز یکی از اولویت های کاری شرکت فرودگاه و ناوبری ایران است.

سیاوش امیر مکری اعلام کرد: تطویل و بهسازی باند، سطوح پروازی، تاکسی وی، اپرون فرودگاه و دیوار حفاظتی تا پایان خرداد و پایانه و ساختمان های جانبی تا پایان آذر1400 آماده می شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 217
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران