پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 514903 تاریخ : 1399/04/04-10:16:24
,25,
تداوم موفقیت های شرکت مس در سال جهش تولید

رئیس هیات عامل ایمیدرو:

تداوم موفقیت های شرکت مس در سال جهش تولید

دکتر خداداد غریب پور در نشست کارگروه کنترل مدیریت شرکت ملی مس گفت: از عملکرد درخشان شرکت مس با مدیریت دکتر سعدمحمدی که با تلاش خوب و قابل ستایش ایشان و اعضای هیات مدیره و کلیه همکاران موفق به خلق رکوردهای متعدد تولیدی شدند قدردانی می کنم.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از شرکت ملی صنایع مس ایران، غریب پور بابیان این مطلب گفت: امیدوارم در سال جاری که به نام جهش تولید نامگذاری شده است با انگیزه و نشاط بیشتری از سوی مدیرعامل شرکت مس و همکارانشان شاهد جهش تولید و تداوم این موفقیت ها باشیم.

وی افزود: در این مسیر شرکت مس باید برنامه ای تدوین نماید که به عنوان فناورترین تولیدکننده مس کشور و خاورمیانه شود.
غریب پور تصریح کرد: برای دستیابی به موفقیت های بیشتر باید شرکت مس ارتباط خود را با دانشگاه های کشور و شرکت های دانش بنیان بیشتر از قبل کند تا از ظرفیت و توانمندی های داخل در حل مسائل خودش استفاده ببرد.
رئیس هیات عامل ایمیدرو با بیان این که یکی از رخدادهای خوب در حوزه توسعه شرکت مس تدوین سند چشم انداز توسعه تا 1410 است و خود را محدود به افق 1403 نکرده است گفت: این مهم از اهداف ابلاغی ایمیدرو به شرکت مس است.
وی بیان کرد: شرکت مس در برنامه های خود در توسعه معادن کوچک مقیاس، تصدی گری پیمانکاران پایین دستی را در امر بهره برداری به پیش برده است. این کار از سال های قبل انجام می شده است و امیدواریم در سال های آینده بیشتر شود.
به گفته غریب پور تأمین مالی پروژه های مختلف که مطالعات فنی و اقتصادی آن به انجام رسیده است، نیازمند تأمین مالی از طریق افزایش سرمایه است که ایمیدرو از این موضوع شدیداً حمایت می کند.
رئیس هیات عامل ایمیدور در پایان گفت: همه ابعاد شرکت مس در حال توسعه است و ایمیدرو به دنبال ثبات مدیریت و تداوم عملکرد درخشان مدیرعامل شرکت مس است و از این موضوع حمایت می کنیم.

رونمایی از سند چشم انداز توسعه مس در مجمع عمومی شرکت مس
دکتر اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس در این نشست با تأکید بر این که توسعه در شرکت مس هدفمند طراحی شده است گفت: چشم انداز تولید و توسعه شرکت ملی مس تا سال 1410 ترسیم شده است و انشالله در مجمع عمومی شرکت مس از سند چشم اندازه مس رونمایی خواهد شد.
سعدمحمدی با اعلام این خبر گفت: همچنین در سال جهش تولید 44 پروژه کوچک و بزرگ در حوزه تولید، پشتیبانی، محیط زیست، بهره وری به بهره برداری خواهد رسید.
وی با بیان این که آینده صنعت مس درخشان و با سودآوری بالاست افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون شرکت مس در حوزه تولید بالاتر از برنامه عمل کرده است و اعداد ارقام فروش سه ماهه نشان می دهد که شرکت مس عملکرد خوبی در حوزه فروش ثبت کرده است.
سعدمحمدی با بیان این که طرح های توسعه را با قدرت ادامه می دهیم اظهار داشت: در تمامی طرح ها متعدد به رعایت الزامات توسعه پایدار و محیط زیستی هستیم.
مدیرعامل شرکت مس با اشاره به فعالیت های گسترده شرکت مس در حوزه اکتشاف گفت: در اطراف معادن مس سرچشمه، میدوک و سونگون ذخایر خوبی کشف کرده ایم که در آینده نزدیک میزان ذخایر جدید اطلاع رسانی خواهد شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 385
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران