پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518005 تاریخ : 1399/05/27-14:36:33
,10025,
تجلیل دکتر کاردگر از خدمات آزاده و جانباز بیمه دانا

تجلیل دکتر کاردگر از خدمات آزاده و جانباز بیمه دانا

همزمان با گرامیداشت سالروز ورود آزاد گان به میهن اسلامی، از آزاده و جانباز شرکت بیمه دانا تجلیل به عمل آمد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه دانا، در مراسمی که به همین مناسبت در دفتر نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه دانا برگزار شد، از خدمات علی اصغر بختیاری، جانباز 25 درصد، آزاده و همکار شاغل در مدیریت روابط عمومی این شرکت تجلیل شد.

در این مراسم دکتر کاردگر نایب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بیمه دانا با اهداء لوح تقدیر به وی از خدمات و تلاش های او تقدیر و تشکر کرد.

گفتنی است: بختیاری در سال 1367 در خط مقدم مهران به اسارت نیروهای بعثی عراق درآمد و به مدت یک هفته در پادگان مخروبه شهر "العماره" بود تا اینکه به زندان "الرشید" در بغداد منتقل شد.

وی بار دیگر حدود دو هفته بعد، به زندان "صلاح الدین" در شهر "تکریت" منتقل شد، جایی که اسیران مفقودالاثر در آنجا نگهداری می شدند.

بختیاری سرانجام بعد از پذیرش قطعنامه 598 در تاریخ پنجم شهریور 1369 به عنوان اولین گروه از آزاد گان مفقودالاثر به میهن اسلامی بازگشت و به آغوش خانواده پیوست.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 198
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران