پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 491902 تاریخ : 1398/07/20-10:19:25
,1,
تاکید بر اهتمام همکاران بر مشتری مداری و حفظ جایگاه بانک قرض الحسنه مهر ایران

تاکید بر اهتمام همکاران بر مشتری مداری و حفظ جایگاه بانک قرض الحسنه مهر ایران

سلیمان توکلی عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران در جلسه گردهمایی روسا و معاونین شعب و دوایر ستادی استان قزوین حفاظت از ج اولین بانک تخصصی قرض الحسنه کشور را وظیفه تمامی کارکنان دانست و بر رعایت اصول مشتری مداری تاکید کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، سلیمان توکلی با اشاره به موفقیت های اخیر بانک در سطح بین الملل بیان داشت: به عنوان یک بانک نوپا در نظام بانکی جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده ایم و این امر در سایه لطف خداوند و همت مدیران ارشد بانک و تلاش همکاران شعب و ستاد به سختی بدست آمده است و به عنوان یک وظیفه همه پرسنل باید در حفظ و مراقبت از این جایگاه و ارتقا آن تلاش نمایند.

وی ضمن اشاره به جایگاه نشریه بین المللی بنکر در نظام بانکی، سه عامل مهم کسب رتبه سوم جهانی توسط بانک قرض الحسنه مهر ایران را بیان نمود.

عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهرایران از فعالیت های صورت گرفته در بخش تخصصی قرض الحسنه و رشد مستمر منابع و تسهیلات پرداختی سالهای گذشته، به عنوان اولین عامل در کسب این رتبه یاد کرد.

توکلی ادامه داد: نسبت مطالبات به مصارف کمتر از یک درصد به صورت مستمر، عامل دوم انتخاب بوده و سوم شفافیت صورت های مالی و برگزاری مجمع منظم سالیانه به عنوان اولین بانکی که صورتهای مالی آن توسط حسابرسان بانک مرکزی مورد تایید قرار گرفته است.

شایان ذکر است، در این جلسه یوسف نجدی مدیر امور استان ها نیز عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهرایران را همراهی نمود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 220
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران