پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 492062 تاریخ : 1398/07/22-13:44:07
,1,
تامین آب آشامیدنی زائرین از چذابه تا خسروی

با بسیج بانک های سپه، حکمت ایرانیان و سایر بانک های وابسته صورت گرفت

تامین آب آشامیدنی زائرین از چذابه تا خسروی

پس از تکمیل و آماده سازی موکب بانک های سپه، حکمت ایرانیان و سایر بانک های وابسته در استان های خوزستان و کرمانشاه، خدمت رسانی به زائرین ابا عبدالله الحسین از شلمچه تا خسروی آغاز شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک حکمت ایرانیان، با تلاش شبانه روزی کارکنان بانک سپه و سایر بانک های وابسته با فرآهم آوردن امکانات و فضایی مناسب، از ابتدای هفته جاری خدمت رسانی به زائرین اربعین آغاز شده است.

بر اساس این گزارش موکب بانک های سپه، حکمت ایرانیان و سایر بانک های وابسته در شلمچه و چذابه در استان خوزستان و مرز خسروی در استان کرمانشاه مسئولیت تامین آب آشامیدنی زائرین و سایر موکب ها را عهده دارند. گفتنی است در موکب های خوزستان روزانه چهل هزار بطری و در موکب مرز خسروی هفت هزار بطری آب معدنی توزیع می شود. همچنین در موکب مرز خسروی علاوه بر توزیع آب، خدماتی همچون اسکان، چای، سرویس بهداشتی و حمام به زائرین ارائه می شود. 

شایان ذکر است بانک حکمت ایرانیان با استقرار یک دستگاه کانکس خودپرداز در مرز خسروی به ارائه خدمات بانکی می پردازد که تاکنون نیز مورد استقبال بسیاری از زائران قرار گرفته است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 226
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران