پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518210 تاریخ : 1399/06/01-14:37:47
,10033,
بیانیه سازمان حفاظت محیط زیست در هفته دولت

بیانیه سازمان حفاظت محیط زیست در هفته دولت

هفته دولت، فرصتی شایسته است که با پشتوانه عظیم مردم برای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رفاه و سربلندی مردم شریف و صبور ایران، عزمی راسخ و تلاشی مضاعف اتخاذ شود، تا توسعه پایدار و آبادانی کشور، با برنامه ریزی اصولی، تدوین راهبرد صحیح اقتصادی و لحاظ کردن ملاحظات زیست محیطی، همراه با جهشی چشمگیر محقق شود.

به گزارش بانک و صنعت، دوم تا هشتم شهریور ماه هر سال که به عنوان هفته دولت نام گذاری شده، از این رو ضروری و مغتنم است، تا مسیر پیش روی دولت های برآمده از انقلاب اسلامی را یادآوری و برای نسل کنونی روشن کند. دشمنان انقلاب با هدف انحراف آموزه های انقلاب اسلامی و به کارگیری عوامل سرسپرده، هر ترفندی را برای براندازی و ایجاد اخلال در روند رو به رشد انقلاب به کار گرفته و حیله گرانه به حذف بسیاری از خدمتگزاران انقلاب اسلامی مبادرت کرده اند.

هفته دولت که به حرمت دو یار صدیق و همسنگر، شهیدان رجایی و باهنر نام گذاری شده است، فرصت مناسبی برای مرور آرمان ها و اهداف والای جمهوری اسلامی است، نظامی که با تلاش های دلسوختگانش بر اوراق زرین تاریخ جهان به یادگار ثبت شد.

متأسفانه، هنوز هم آتش کینه استثمارگران جهانی، برای تسلیم و نابودی این مرز و بوم فروکش نکرده و همانند گذشته، کشور عزیز ما را با تحریم، تهدید و ادامه ترورها (نظیر شهادت سردار دل ها - شهید سرلشگر سلیمانی) نشانه می روند.

هفته دولت، فرصتی شایسته است که ضمن تأسی به این اسوه های مقاومت و شهادت، و با ایمان، خدمت خالصانه و با الهام از رهنمودها، منویات و نصایح دشمن شکن مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در مقابل این تاریک اندیشان مقاومت کرده، با پشتوانه عظیم مردم برای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رفاه و سربلندی مردم شریف و صبور ایران، عزمی راسخ و تلاشی مضاعف اتخاذ شود، تا توسعه پایدار و آبادانی کشور، با برنامه ریزی اصولی، تدوین راهبرد صحیح اقتصادی و لحاظ کردن ملاحظات زیست محیطی، همراه با جهشی چشمگیر محقق شود.

لذا، از آنجاکه طبق اصل پنجاهم قانون اساسی، حفظ محیط زیست یک وظیفه عمومی و برای همه مردم حیاتی است، ضمن استمداد از تمامی اقشار محترم جامعه و جلب همکاری، حمایت و توجه ویژه مسئولان و دولتمردان پرتلاش، امیدواریم که ایران عزیز و زیبا را برای نسل های آینده، سرزمینی قابل سکونت و آرامش بخش نگاه داریم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 239
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران