پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521446 تاریخ : 1399/07/27-12:58:08
,15,
برگزاری مجازی بخش جانبی نمایشگاه الکامپ

نظام صنفی رایانه ای اعلام کرد:

برگزاری مجازی بخش جانبی نمایشگاه الکامپ

نظام صنفی رایانه ای از برگزاری آنلاین بخشی از برنامه های جانبی نمایشگاه بین المللی الکامپ خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت، شیوع کرونا بزرگ ترین نمایشگاه بین المللی خاورمیانه در بخش ارتباطات را به تعطیلی کشاند و بیست و ششمین سال برگزاری آن به زمان نامعلومی موکول شد. نمایشگاه بین المللی الکامپ که قرار بود 28 تا 31 شهریورماه در ابعاد کوچک تر برگزار شود به اعلام سازمان نظام صنفی رایانه ای اعلام پایان امسال برگزار خواهد شد.

تصمیم به تعویق نمایشگاه در راستای رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی و توصیه های ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا و طی فرآیندی مشترک با شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی گرفته شده است.

اما از آن جایی که هنوز مشخص نیست این بیماری چطور و کجا قرار است کره زمین را به حالت عادی برگرداند، سازمان نصر تصمیم گرفت برخی از برنامه های جانبی این نمایشگاه را به صورت آنلاین برگزار کند.

سازمان نصر (سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور) در تازه ترین گزارش خود اعلام کرد: برنامه های جانبی ششمین دوره الکام استارز شامل الکام پیچ، پاویون سرمایه و شتاب، ماه آینده به صورت برخط برگزار می شود.

این برنامه ها در راستای هدف توانمندسازی زیست بوم کسب وکارهای نوپا (استارت آپ ها)، توسط «سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور» و با حمایت «سازمان فناوری اطلاعات ایران» و «معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری» برگزار می شود.

متقاضیان شرکت در این رویدادهای برخط می توانند برای ثبت نام و کسب آخرین اخبار و اطلاعات به نشانی http://elecom-stars.ir، مراجعه کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 240
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران