پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521487 تاریخ : 1399/07/27-18:01:20
,17,
بررسی موانع پیش روی تامین مواد اولیه مورد نیاز صنایع سلولزی با حضور معاون امور صنایع

بررسی موانع پیش روی تامین مواد اولیه مورد نیاز صنایع سلولزی با حضور معاون امور صنایع

معاون امور صنایع وزارت صمت با اشاره به بررسی موانع پیش روی صنایع سلولزی از اتخاذ تدابیری برای تسریع در تامین مواد اولیه این صنعت خبر داد و گفت: واحدهای تولید کننده تیشو موظف به اعلام میزان تولید وتوزیع این مواد اولیه مورد نیاز صنایع سلولزی به صورت روزانه به سازمان حمایت هستند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، مهدی صادقی نیارکی در جلسه ای که با حضور نمایندگانی از انجمن صنایع سلولزی وتعدادی از تولیدکنندگان تیشو و محصولات سلولزی برگزار شد، بیان کرد: با توجه به اظهار نگرانی تولیدکنندگان صنایع سلولز، سیستم توزیع مواد اولیه با همکاری سازمان حمایت مورد رصد قرار می گیرد و تولیدکنندگان تیشو باید میزان تولید و توزیع خود را به سازمان های صمت استانی و سازمان حمایت اعلام کنند.

وی افزود: با رصد مستمر میزان توزیع این محصول از هرگونه سوءاستفاده جلوگیری خواهد شد و تولیدکنندگان می توانند بدون نگرانی مواد اولیه خود را تامین نمایند.

همچنین در این نشست تولیدکنندگان صنایع سلولزی به چالش های پیش روی این صنعت پرداخته وخواستار همکاری تولیدکنندگان تیشو با صنایع بالادستی شدند.

قیمت گذاری مناسب محصولات سلولزی به ویژه تیشو وعرضه مستمر این مواد اولیه به واحدهای تولیدکننده محصولات سلولزی از جمله مهمترین دغدغه صنعتگران این بخش بود که با اتخاذ تصمیماتی راهکارهای اجرایی در دستور کار قرار گرفت.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 226
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران