پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517976 تاریخ : 1399/05/27-11:12:08
,1,
بانک صادرات ایران به شهدا و آزادگان خود می بالد

حجت اله صیدی در دیدار با معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران:

بانک صادرات ایران به شهدا و آزادگان خود می بالد

مدیرعامل بانک صادرات ایران گفت: فرهنگ ایثار و شهادت به یمن تقدیم 95 شهید، حضور آزادگان، ایثارگران و فرزندان شهدا، در بانک صادرات ایران زنده است و جریان دارد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، حجت اله صیدی، با حضور در بنیاد شهید و ایثارگران انقلاب اسلامی با سعید اوحدی، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، دیدار کرد و این روز را به وی که خود از آزادگان جنگ تحمیلی است، تبریک گفت.
حجت اله صیدی به برنامه ریزی و تلاش شبکه بانک صادرات ایران در جهت پاسداشت خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان جنگ تحمیلی و آزادگان سرافراز اشاره کرد و گفت: خانواده بانک صادرات ایران 95 شهید تقدیم انقلاب اسلامی و دفاع مقدس کرده که شامل شهدای نهضت اسلامی و قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، شهدای جنگ تحمیلی، شهدای مدافع حرم، و همین طور شهدای فاجعه منا هستند و هر ساله مراسمی در مشهد مقدس به منظور پاسداشت خانواده های این شهدا برگزار می شود.
صیدی اظهار کرد: بانک صادرات ایران این افتخار را دارد که هزار و 301 فرزند شهید در آن شاغل هستند همچنین 454 نفر از اعضای خانواده بزرگ بانک صادرات ایران از آزادگان سرافراز هستند که 23 نفر آنها در حال حاضر شاغل بوده و 431 نفر به افتخار بازنشستگی نایل شده اند. همچنین بانک صادرات ایران توفیق داشته که یک فرزند واجد شرایط از خانواده هر یک از شهدای بانک در شبکه این بانک مشغول به کار باشد و مجموعه این تمهیدات باعث شده تا فرهنگ ایثار و شهادت در شبکه بانک صادرات ایران جریان داشته باشد.
مدیرعامل بانک صادرات ایران با اشاره به گستردگی مجموعه بنیاد شهید و تکلیف بزرگی که در بزرگداشت و ادای بخش کوچکی از دین ملت بزرگ ایران به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران بر عهده این بنیاد است، از جانب مجموعه بانک صادرات ایران، برای هرگونه پاسداشت و ادای وظیفه نسبت به خانواده های معظم شهدا و همین طور ایثارگران و جانبازان دفاع مقدس اعلام آمادگی کرد.
صیدی در این دیدار همچنین به منظور گسترش همکاری بانک صادرات ایران با سازمان اقتصادی بنیاد شهید و امور ایثارگران و شرکت های وابسته به آن، اعلام آمادگی و اظهار امیدواری کرد که افزایش این تعاملات موجب توسعه و ایجاد اشتغال هرچه بیشتر در کشور شود.
سعید اوحدی معاون رئیس جمهور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران هم با تبریک سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی خدمات بانک صادرات ایران به خانواده های معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان سرافراز به ویژه تسهیلاتی که این بانک به اقشار ویژه پرداخت کرده است، در جهت پاسداشت آنان ارزنده خواند و اظهار امیدواری کرد که همه مجموعه های کشور اعم از اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی بتوانند هر یک در حوزه وظایف خود از فرهنگ ایثار و شهادت تجلیل کنند و قدردان گوشه ای از فداکاری های خانواده های معزز شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان عزیز باشند.
اوحدی همچنین با اشاره به هشت سال اسارت خود به نقل خاطره ای از اسارت خویش در عملیات والفجر مقدماتی پرداخت و از همکاری و تعامل بانک صادرات با سازمان اقتصادی بنیاد شهید و امور ایثارگران و مناسبات سازنده فی مابین استقبال کرد.
در پایان این دیدار حجت اله صیدی، مدیرعامل بانک صادرات ایران، به رسم یادبود، هدیه ای به رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تقدیم کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 197
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران