پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 508671 تاریخ : 1398/12/10-16:50:56
,1,
بانک صادرات ایران اوراق گواهی سپرده الکترونیکی 18درصدی عرضه می‌کند

از روز یکشنبه 11 اسفند 98؛

بانک صادرات ایران اوراق گواهی سپرده الکترونیکی 18درصدی عرضه می‌کند

بانک صادرات ایران از روز یکشنبه 11 اسفندماه 98 اوراق گواهی سپرده الکترونیکی عام یک‌ساله با نرخ سود 18 درصدی عرضه می‌کند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، این بانک از روز یکشنبه 11 اسفند ماه 98 اوراق گواهی سپرده الکترونیکی یک‌ساله از طریق سامانه یکپارچه مدیریت اوراق بهادار الکترونیکی (سیما) منتشر می‌کند.

این اوراق با نام و به صورت الکترونیکی با نرخ سود علی‌الحساب 18 درصدی سالانه منتشر شده و سود آن در مقاطع ماهانه پرداخت می‌شود.

مهلت فروش مقرر این اوراق یک روز کاری از تاریخ 11 اسفندماه 98 و مهلت فروش تدریجی آن 5 روز کاری از تاریخ 12 تا 17 اسفند‌ماه 98 است.
نرخ بازخرید این اوراق قبل از سررسید در شعب بانک صادرات ایران با نرخ 10 درصد سالانه صورت خواهد گرفت و در عین حال قابل نقل و انتقال به غیر است اما با توجه به با نام بودن اوراق، بازخرید آن صرفاً توسط خریدار و یا نماینده قانونی وی انجام می‌شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 197
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران