پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 511865 تاریخ : 1399/02/09-15:55:39
,17,
با ذخیره مناسب کالاهای اساسی، دغدغه ای برای تامین ارزاق عمومی مردم نداریم

وزیر صمت در جلسه ستاد تنظیم بازار کشور:

با ذخیره مناسب کالاهای اساسی، دغدغه ای برای تامین ارزاق عمومی مردم نداریم

وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه ستاد تنظیم بازار کشور تاکید کرد: با توجه به تمهیدات انجام شده در ذخیره مناسب کالاهای اساسی، در تامین ارزاق عمومی مردم هیچ دغدغه ای وجود ندارد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، رضا رحمانی افزود: در مجموع عملکرد ستاد تنظیم بازار کشور در طول سال گذشته مثبت بوده و در روند مدیریت بازار موثر عمل کرده است.

وی ادامه داد: یکی از مهمترین اقدامات انجام شده در تامین کالاهای ضروری مورد نیاز مردم در طول سال گذشته، توجه به تولیدات داخلی و تامین بازار از این محل بوده است که در این راستا به موضوع تامین مواد اولیه بخش تولید در ستاد تنظیم بازار توجه ویژه‌ای شده و خوشبختانه نتایج مثبت و موثر آن در شرایط سخت ایام پایانی سال و همزمان با شیوع کرونا در سطح کشور ملموس بوده است

ظرفیت تولید کشور در حوزه اقلام بهداشتی در زمانی کوتاه چند برابر شد

رحمانی تصریح کرد: تولید مناسب اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم در دو ماه گذشته یک کار جهادی بوده و ظرفیت تولید کشور در این حوزه به فاصله کمی، چندین برابر شده است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: البته عموم شاخص‌های بخش تولید در کشور در طول سال 98 رشد چشمگیری داشته اند و امسال نیز با لحاظ برنامه های موفق سال گذشته، برای تحقق اهداف سال "جهش تولید" برنامه‌ریزی لازم در دستور کار قرار گرفته و همه موارد با جدیت هرچه تمام دنبال خواهد شد.

ضرورت حضور تشکل‌های اقتصادی در تصمیم‌گیری‌ها و تدوین برنامه‌ها

رحمانی با اشاره به برنامه تفویض اختیارات به تشکل‌های بخش خصوصی در سال 98، افزود: این روند امسال پررنگ‌تر از سال گذشته تداوم خواهد داشت و حتماً در روند تصمیم گیری ها نمایندگان بخش خصوصی و تشکل های مرتبط حضور خواهند داشت.

وی تاکید کرد: یکی از عوامل موثر در عملکرد قابل تقدیر ستاد تنظیم بازار کشور در سال 98، حضور فعالانه و موثر بخش خصوصی در این ستاد و نظرات موثر و کارشناسانه آنها در روند تصمیم گیری ها بوده است.

طرح ویژه ستاد تنظیم بازار برای مبارزه با احتکار برنجا

وزیر صمت در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به گزارشات موجود از طرح ویژه برای مبارزه با احتکار برنج، ‌گفت: انواع برنج که با ارز 4200 تومانی وارد کشور می شود، حتماً باید با قیمت مصوب عرضه شود و با هرگونه افزایش قیمت برخورد خواهد شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 250
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران