پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 492428 تاریخ : 1398/07/28-17:18:59
,2,
با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و تأمین مالی بانک صنعت و معدن

افتتاح فاز دوم توسعه شرکت پارس آبزیان رسول

با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و تأمین مالی بانک صنعت و معدن

در جریان سفر رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان بوشهر، فاز دوم توسعه شرکت پارس آبزیان رسول با تسهیلات بانک صنعت و معدن به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک صنعت و معدن، این شرکت با تسهیلات سرمایه ثابت 62 میلیارد ریال و تسهیلات سرمایه درگردش 250 میلیارد ریال از سوی بانک یاد شده مورد بهره برداری قرار گرفت.
شرکت پارس آبزیان رسول در زمینه فرآوری، بسته بندی و صادرات آبزیان (انواع ماهی و میگو و دیگر آبزیان دریایی) فعال است و محصولات تولیدی خود را به کشورهای خارجی نیز صادر می کند.
این شرکت هم اکنون دارای 5 سردخانه بزرگ و 8 تونل انجماد با ظرفیت هر کدام 5 تن است که برای 360 نفر ( 60 نفر مستقیم و 300 نفر به صورت فصلی) شغل به وجود آورده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 196
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران