پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516960 تاریخ : 1399/05/09-11:00:02
,2,
با حضور وزیر راه و شهرسازی؛ محمود شایان مدیرعامل بانک مسکن شد

با حضور وزیر راه و شهرسازی؛ محمود شایان مدیرعامل بانک مسکن شد

آیین معارفه مدیرعامل جدید بانک مسکن با حضور وزیر راه و شهرسازی، معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی، معاون وزیر راه و شهرسازی و جمعی از مدیران ارشد بانک برگزارشد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک مسکن، مراسم معارفه محمود شایان مدیرعامل جدید بانک مسکن با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی، عباس معمارنژاد معاون امور بانک و بیمه وزیر امور اقتصادی و دارایی، محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی و همچنین سرپرست پیشین بانک مسکن، اعضای هیأت مدیره بانک مسکن و جمعی از مدیران شرکت های تابعه بانک برگزار شد.

در این نشست محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی، در ابتدای سخنانش ضمن خیرمقدم به دکتر محمود شایان گفت: محمود شایان سلسله مراتب رشد خود را از استان محروم سیستان و بلوچستان طی کرده و امروز به عنوان مدیرعامل بانک مسکن منصوب شده است. فردی که دارای صلاحیت رشد باشد این زمینه برای وی فراهم است. به ایشان تبریک می گوییم و امیدواریم با کوله باری از تجربه با خلاقیت و نوآوری در کنار جامعه مدیران و کارکنان بانک مسکن تحرک بیشتری را در خدمت رسانی به جامعه به وجود آورد.

وی با تاکید بر اینکه بانک مسکن باید به زنجیره تولید و تامین مسکن کمک نماید ، گفت: این بانک باید با اعتماد سازی همزمان در دو جبهه، یک جبهه فعالان صنعت مسکن و جبهه دیگر مردم را باید همواره تحت حمایت خود داشته باشد و اعتماد آفرینی روز افزون کند.

محمد اسلامی اظهار داشت: در شرایط این روزها که ناامیدی در جامعه و تخریب ذهنیت مردم به یک نهضت فراگیر ایجاد شده، گروهی تلاش می کنند مردم را مایوس کنند که هرگز به آن دست پیدا نخواهند کرد.

وزیر راه و شهرسازی افزود: شناخت شرایط بسیار مهم است و باید مصمم تر حرکت کنیم و از همه مهمتر بتوانیم در تحقق اهداف و برنامه ها در بستر زمان جامه عمل بپوشانیم که یکی از الزامات آن توسعه بانکداری دیجیتال و در عین حال خداحافظی با بروکراسی اداری است. با توجه به اینکه هم مقام معظم رهبری تاکید کردند و هم اقتصاددانان معتقدند که مسکن می تواند موتور محرک اقتصاد باشد و تاکیدات رئیس جمهور است که باید بتوانیم نهضت خانه سازی را که در کشور آغاز شده، سریعتر به پیش ببریم.

اسلامی گفت: بانک مسکن پشتیبان و تقویت کننده اصلی موتور محرک اقتصاد یعنی صنعت ساختمان است و فلسفه وجودی این بانک تقویت و تامین مالی این بخش است.

وی با اشاره به طرح اقدام ملی مسکن گفت: امروز طرح اقدام ملی مسکن نیازمند عزم و مشارکت همگانی است تا بتوانیم بخشی از تقاضا را پاسخ دهیم.

محمد اسلامی در پایان اظهار داشت: باید تزریق منابع سریعتر انجام شود تا زودتر این پروژه با مدیریت صحیح بانک مسکن به عنوان یک تجربه موفق به نمایش گذاشته شود تا ضمن رضایتمندی مردم، اهداف دولت هم در حوزه شکوفایی بخش مسکن تحقق پیدا کند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 253
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران