پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517952 تاریخ : 1399/05/26-17:29:02
,15,
ایرانسل و «هیأت آنلاین» به استقبال محرم رفتند

ایرانسل و «هیأت آنلاین» به استقبال محرم رفتند

ایرانسل و «هیأت آنلاین»، با امضای یک تفاهم نامه، بر استفاد? حداکثری از ظرفیت های اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران در مراسم عزاداری حسینی تأکید کردند. همچنین مدیرعامل ایرانسل، نشان خادم الحسینی را از هیأت آنلاین دریافت کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی ایرانسل، در نشست صمیمی اعضای هیأت امنای «هیأت آنلاین» با دکتر بیژن عباسی آرند مدیرعامل و جمعی از مدیران ایرانسل که صبح شنبه 25 مردادماه 1399، در ساختمان مرکزی ایرانسل برگزار شد، دو طرف با امضای یک تفاهم نامه، تأکید کردند که ظرفیت های زیرساختی، فنی و رسانه ای ایرانسل، در اختیار ترویج مراسم عزاداری حسینی (ع) قرار گیرد.

«هیأت آنلاین»، به نشانی heyatonline.ir ، یک سامان? پخش برنامه های فرهنگی-مذهبی است که هیئات مذهبی می توانند با ثبت نام در این پلتفرم، مراسم های مذهبی، سخنرانی و عزاداری ایام محرم را برای مخاطبانشان به صورت زنده پخش کنند. این سامانه، نخستین بار در ماه رمضان سال 1399 راه اندازی شد و در این ماه مبارک، بیش از 3.5 میلیون بازدیدکننده داشت و به طور مشخص در شب های قدر، به بیش از 650هزار بازدیدکننده رسید. سامان? مذکور، ارتباط گیری با هیأت های شیعی در سراسر جهان و پخش برنامه های آنها را نیز در برنامه دارد.

بر اساس تفاهم نام? منعقد شده بین ایرانسل و هیأت آنلاین، ایرانسل از طریق ظرفیت هایی مانند وب سایت ایرانسل، اپلیکیشن ایرانسل من، پیامک، تیزرهای تلویزیونی و…، این سامانه را به مشترکان خود معرفی و در تأمین زیرساخت لازم و ترافیک رایگان برای پخش برنامه ها، همکاری خواهد کرد.

مدیرعامل ایرانسل در این نشست، راه اندازی سامان? هیأت آنلاین را «یک کار خوب و انقلابی» و «یک تجربه خیلی خوب» دانست و با اشاره به محدودیت های دوران کرونا، پیش بینی کرد که محدودیت های حضور فیزیکی در مراسم عزاداری محرم الحرام، یقیناً باعث استقبال فراتر از پیش بینی، از سامانه های آنلاین خواهد شد و این امر، به افزایش سهم ترافیک داخلی هم کمک می کند.

عباسی آرند به آمادگی ایرانسل برای کمک به تأمین ترافیک و زیرساخت ها، در اختیار گذاشتن فرصت تیزرهای تلویزیونی و نیز پلتفرم های دیگری مانند لنز و روبیکا، برای پخش همزمان محتوای فاخر، اشاره و تأکید کرد: «در حد امکانات و توانمندی های مان حمایت می کنیم و آماده ایم که همه ظرفیت های ایرانسل را در اختیار بگذاریم.»

مجتبی جوانبخت، از اعضای هیأت امنای هیأت آنلاین نیز در این نشست تأکید کرد که ایرانسل در حمایت از محتوای داخلی همیشه پیشتاز بوده است. وی همچنین خبر داد که کلاس های احکام، سخنرانی و دروس مراجع هم در حال اضافه شدن به سامان? هیأت آنلاین است.

در این نشست، همچنین نشان خادم الحسینی به مدیرعامل ایرانسل اهدا شد. این نشان که توسط هفت نفر از هنرمندان طراحی شده، در گذشته به نام «عمود نیشابوری» شناخته می شده و جزو قدیمی ترین نمادهای عزاداری شیعه بوده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 207
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران