پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521408 تاریخ : 1399/07/27-09:00:18
,15,
ایرانسل از پژوهش های دانشگاهی حمایت می کند

ایرانسل از پژوهش های دانشگاهی حمایت می کند

ایرانسل از پژوهش های دانشگاهی، در حوزه های فعالیت خود حمایت می کند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران با هدف گسترش ارتباط با جامع? دانشگاهی و جذب نخبگان علمی، افزایش آگاهی بخشی از برند ایرانسل نزد دانشگاهیان و نیز انجام پژوهش های دانشگاهی با هدف استفاده از یافته های پژوهشی در جهت دستیابی به اهداف خود، طرح همکاری پژوهشی با دانشگاه های معتبر را آغاز کرده است.

در این طرح، دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری، می توانند برای برخورداری از حمایت مادی و معنوی ایرانسل از پایان نامه و رسال? دانشگاهی خود، پروپوزال مربوط به طرح پژوهشی خود را در قالب فرم مخصوص، برای ایرانسل ارسال کنند. پس از بررسی و تأیید کمیت? ارزیابی و عقد قرارداد، «همیار پژوهش» برای دانشجو تعیین و در طول مدت انجام پژوهش، به او کمک می کند.

دانشجویان متقاضی می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه، به بخش «حمایت از پایان نامه های دانشگاهی» در وب سایت ایرانسل، به نشانی irancell.ir/p/15711/hr-sponsorship مراجعه کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 233
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران