پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520590 تاریخ : 1399/07/12-10:55:08
,15,10028,
اهدای جایزه جهانی شهرهای هوشمند به یک اپلیکیشن ایرانی

«اپلیکیشن دوچرخه» برنده WeGo شد

اهدای جایزه جهانی شهرهای هوشمند به یک اپلیکیشن ایرانی

«اپلیکیشن دوچرخه»، به عنوان برنده Special Mention چهارمین جایزه جهانی WeGo انتخاب شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، در چهارمین جایزه جهانی WeGo که توسط سازمان جهانی شهرهای هوشمند پایدار برگزار می شود، پروژه «اپلیکیشن دوچرخه» شهرداری تهران، در بخش جابه جایی هوشمند، به عنوان برنده بخش Special Mention برگزیده شد.
این پروژه که با همکاری سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات و سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران و نیز با همکاری فنی یک شرکت دانش بنیان راه اندازی شده و در اختیار شهروندان تهرانی قرار گرفته است، حائز شرایط لازم برای شرکت در این مسابقه و در نهایت توسط هیات داوری سازمان جهانی WeGo برگزیده شد.
پروژه «اپلیکیشن دوچرخه» با هدف توسعه و تسهیل دوچرخه سواری و افزایش سهم دوچرخه از سفرهای درون شهری با استفاده از فناوری های هوشمند طراحی شده است. در این اپلیکیشن دوچرخه سواران می توانند به امکاناتی از جمله مسیریابی در شرایط مختلف و به اشتراک گذاری داده های خود با دیگر دوچرخه سواران دسترسی داشته باشند. اطلاع از مسیرهای ویژه دوچرخه، پیمایش مسیر، شرکت در کمپین ها، اعلام مشکلات مسیر، اطلاعات فروشگاه ها و تعمیرگاه های تخصصی دوچرخه و همچنین ایستگاه های دوچرخه اشتراکی از دیگر امکانات این اپلیکیشن است.
شایان ذکر است که سازمان جهانی شهرهای پایدار هوشمند (WeGo) در سال 2010 با 50 عضو موسس تاسیس شده است. این سازمان بین المللی متشکل از دولت ها و نهادهای شهری، ارایه دهندگان راهکارهای فناورانه هوشمند و موسسات ملی و منطقه ای است که به تحقق چشم انداز تبدیل شهرها به شهرهای هوشمند پایدار، متعهد هستند.
در حال حاضر، این سازمان بیش از 200 عضو از نقاط مختلف جهان دارد و به عنوان یک مجمع بین المللی برای ارتقا کیفیت زندگی، نوآوری در ارایه خدمات عمومی و تقویت رقابت پذیری منطقه ای فعالیت می کند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 230
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران