پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 508098 تاریخ : 1398/11/29-11:21:09
,13,
انتقاد وزارت جهاد از تبلیغ گسترده روغن در رسانه‌ها

انتقاد وزارت جهاد از تبلیغ گسترده روغن در رسانه‌ها

معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: در رسانه‌ها برای محصول مضری مانند روغن وارداتی تبلیغ می‌شود اما برای محصولاتی مانند شیر و تخم مرغ این تبلیغات انجام نمی‌شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، مرتضی رضایی اظهار کرد: نحوه بسته بندی با فرهنگ عامه مصرف‌کنندگان ارتباط دارد و در تدوین این سند باید تمام ارکانی که مرتبط با موضوع هستند، مشارکت می‌کنند.

وی افزود: در خصوص تخم مرغ، باید تولید کنندگان آن در تمام رده‌های زنجیره اعم از شرکت‌های بسته بندی، پخش و بازارهای مصرف از اقدامات انجام شده مطلع شوند تا درک کاملی از نحوه بسته بندی وجود داشته باشد.

رضایی تاکید کرد: اقدامات مرتبط با فرهنگ عامه دقیق، ظریف و سخت است و به راحتی انجام نخواهد شد، بنابراین تدوین این سند قدم اول محسوب می‌شود.

معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی خاطرنشان کرد: سندهای بسیاری امضا و رونمایی شده که یا پیاده‌سازی نشده و یا مورد اقبال قرار نگرفته است به همین دلیل خواهشمندیم به این رونمایی‌ها اکتفا نکرده و لازم است کارهای اجرایی با جدیت بیشتر پیگیری شود.

رضایی با اشاره به اینکه تخم مرغ غذای سودمندی است، تصریح کرد: با وجود تمام این خواص، سرانه مصرف هنوز به حد انتظار نرسیده که دلیل آن عدم فرهنگ‌سازی درست است.

معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی با تاکید بر اینکه روغن وارداتی هر روز در رسانه‌ها تبلیغ می‌شود، اذعان کرد: این روغن در حالی در رسانه‌ها تبلیغ می‌شود که برای سلامتی مردم مضر است اما در خصوص شیر و تخم‌مرغ چنین تبلیغاتی نداریم که به خاطر ضعف اجرایی و عدم توجه اتحادیه‌ها و بخش‌های تولیدی است و باید در این راستا عزم جدی صورت گیرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 209
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران