پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 492874 تاریخ : 1398/08/11-11:11:28
,17,
امکان بهره‌برداری فعالان اقتصادی از تخفیف خدمات آزمایشگاهی

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران طی فراخوانی اعلام کرد

امکان بهره‌برداری فعالان اقتصادی از تخفیف خدمات آزمایشگاهی

اعضای اتاق بازرگانی تهران می‌توانند با معرفی اتاق، برای استفاده از خدمات آزمایشگاهی سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران از 20 درصد تخفیف برخوردار شوند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی اتاق تهران، پیرو امضای تفاهم‌نامه همکاری میان اتاق بازرگانی تهران و سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران و خدمات دوجانبه این دو نهاد برای همکاری‌های بیشتر و گسترده‌تر، اتاق تهران برای بهره‌برداری اعضای خود از تخفیف‌های استفاده از خدمات آزمایشگاهی فراخوان صادر کرد.

تفاهم‌نامه همکاری اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران و سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران در مرداد ماه سال جاری با محوریت رفع مشکلات فناورانه شرکت‌های زیرمجموعه اتاق تهران امضا شد. همکاری در زمینه راه‌اندازی آزمایشگاه‌های مرجع استاندارد و مراکز آزمون تحقیقاتی با هدف ارتقاء کیفیت محصولات صنایع استان تهران و خدمت‌رسانی به شرکت‌های فناور استان، از زمینه‌های مورد توافق در تفاهم‌نامه است.

 به موجب این تفاهمنامه، 20 درصد تخفیف در هزینه‌های ارائه خدمات آزمایشگاهی برای شرکت‌هایی که از طریق اتاق ترهان به آزمایشگاه مرجع سازمان معرفی شوند، ارائه می‌شود. همچنین چنانچه تعداد نمونه‌های ارسالی در هر مرحله بیش از 50 عدد باشد، علاوه بر تخفیف مذکور، 10 درصد دیگر به عنوان تخفیف ویژه در نظر گرفته می‌شود.

علاقه‌مندان به استفاده از خدمات آزمایشگاهی سازمان و بهره برداری از تخفیف‌های مصوب می‌توانند درخواست خود را به مدیریت امور تشکل‌ها و مسئولیت‌های اجتماعی اتاق تهران ارسال کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 205
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران