پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 348347 تاریخ : 1397/02/17-15:54:38
,1,
امضای تفاهم نامه همکاری بانک تجارت با یونیسف

امضای تفاهم نامه همکاری بانک تجارت با یونیسف

بانک تجارت و صندوق کودکان ملل متحد(یونیسف) در زمینه ارائه راهبرد های نوآورانه برای ارائه خدمات به کودکان مناطق کمتر بهره مند ایران تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک تجارت ، ظهر روز یکشنبه شانزدهم اردیبهشت ماه با امضای این تفاهم نامه مقرر شد بانک تجارت  ویونیسف به منظور حمایت از برنامه های این صندوق در ایران با یکدیگر همکاری کنند.

علیرضا مهر جو معاون مدیرعامل بانک تجارت گفت : بانک تجارت همواره در عرصه بین المللی سرآمد بوده و بسیار خوشحالیم که با امضای این تفاهم نامه فعالیت های خود را در حوزه مسئولیت های اجتماعی افزایش بدهیم و این کار را برای خود افتخار می دانیم.

مهرجو افزود:  بانک تجارت در این حوزه همواره خدمات اجتماعی متنوعی مانند مشارکت در امر مدرسه سازی ، ساخت خانه های بهداشت ،کمک به زلزله زدگان و آزادی زندانیان ارایه کرده است که امضای تفاهم نامه با یونیسف تکمیل کننده این زنجیره است و اطمینان داریم این فعالیت ها  به شکل گسترده تر ادامه پیدا می کند.

 ویل پارکس نماینده یونیسف در ایران  که به نمایندگی از سازمان متبوعش این تفاهم نامه را امضا کرده است در این ارتباط گفت: بانک تجارت در حوزه بین الملل، بانکی شناخته شده ای است و یونیسف از امضای این تفاهم نامه خرسند می باشد.البته ازمدت ها قبل این همکاری به اشکال مختلف وجود داشته که با امضای این تفاهم نامه وارد مرحله جدیدی در حوزه حمایت از کودکان شده است.

بانک تجارت در راستای مسئولیت های اجتماعی خود همکاری نزدیکی با سازمان های  نیکوکار بین المللی و داخلی ازجمله سازمان جهانی غذا ،سازمان بهزیستی ،محک ، کمیته امداد امام (ره)، آسایشگاه سالمندان و معلولین کهریزک  دارد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 210
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران