پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521418 تاریخ : 1399/07/27-10:09:05
,15,4,
افزوده شدن حالت رانندگی به دستیار هوشمند گوگل

افزوده شدن حالت رانندگی به دستیار هوشمند گوگل

گوگل بعد از یک سال تأخیر از افزوده شدن حالت رانندگی به دستیار هوشمند گوگل اسیستنت خبر داده است. البته این خدمات به تدریج در دسترس همه کاربران قرار می گیرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از انگجت، حالت رانندگی دستیار هوشمند گوگل برای اولین بار در دسترس کاربران سیستم عامل اندروید قرار می گیرد.

رابط کاربری این حالت از زمان عرضه اولیه در اواسط سال 2019 تغییر چشمگیری داشته است. این رابط ارسال پیام متنی، پخش موسیقی، تعامل از طریق شبکه های اجتماعی و غیره را برای کاربر تسهیل می کند، بدون آنکه موجب حواس پرتی فرد در زمان رانندگی شود.

این رابط کاربری هنوز به هیچ یک از نسخه های برنامه نقشه گوگل یا جستجوگر این شرکت متصل نمی شود ولی با گوشی های مختلف سازگاری دارد. گوگل به تشخیص خود این خدمات را به تدریج برای حساب های کاربری مختلف فعال می کند. اما در مورد فرایند این کار توضیحی نداده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 252
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران