پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 492170 تاریخ : 1398/07/23-15:49:30
,11,
افزایش سهم ریلی بار کانتینری؛ مسئله فرابخشی

در نشست اتاق فکر سازمان بنادر مطرح شد:

افزایش سهم ریلی بار کانتینری؛ مسئله فرابخشی

معاون وزیر راه: برای اجرایی سازی افزایش سهم بار ریلی در بنادر، باید تکالیف سایر دستگاه‌هامشخص شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از سازمان بنادر و دیانوردی، مدیرعامل این سازمان در نشست اتاق فکر سازمان بنادر و دریانوردی، با بیان اینکه افزایش سهم ریلی بار کانتینری، یک مسئله فرابخشی است گفت: برای افزایش سهم بار ریلی در کشور، ضرورت دارد که فقط به زیربخش‌های حمل و نقلی متمرکز نشویم چرا که آثار و تبعات آن ملی است.
آقای محمد راستاد تاکید کرد: برای اجرایی سازی افزایش سهم بار ریلی در بنادر، لازم است تکالیف سایر دستگاه‌ها از جمله گمرک و راه آهن نیز مشخص و تبیین شود.
معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: برای مقایسه کردن سهم ریل در کشور با برخی از نقاط دیگر دنیا، باید شرایط خاص خودمان را در نظر بگیریم.
وی گفت: برای افزایش سهم ریل در بنادر از منظر بهره بردار، نمی‌توانیم به صورت دستوری عمل کنیم و لازم است به اقتصاد و شرایط اقتصادی صاحب کالا و بهره بردار نهایی نیز توجه ویژه داشته باشیم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 264
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران