پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519754 تاریخ : 1399/06/29-17:09:50
,10025,22,
افتتاح شعبه بیمه سرمد در عسلویه/ کاتب: برای حوزه مهندسی و انرژی برنامه  داریم

افتتاح شعبه بیمه سرمد در عسلویه/ کاتب: برای حوزه مهندسی و انرژی برنامه داریم

رئیس هیئت مدیره بیمه سرمد از گسترش فعالیت های این شرکت در حوزه بیمه های مهندسی و انرژی خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد، دکتر مجتبی کاتب رئیس هیئت مدیره شرکت، شعبه بیمه سرمد در شهر را افتتاح کرد.
دکتر کاتب در مراسم افتتاح شعبه عسلویه بیمه سرمد گفت: در راستای گسترش فعالیت های شرکت و اهداف هیئت مدیره برای بهبود پرتفوی شرکت، برنامه های خوبی برای حضور پرقدرت در بخش بیمه های مهندسی و انرژی داریم و گام های موثری برداشته ایم.
رئیس هیئت مدیره بیمه سرمد گفت: افتتاح شعبه شرکت در عسلویه، کمک بزرگی برای حضور ما در بازار بیمه های مهندسی و انرژی است و با توجه به افزایش سرمایه شرکت و امکان حضور در بازار اتکایی، ثمرات این اتفاق ها به زودی شامل حال سهامدران و خانواده بزرگ سرمد خواهد شد.
وی این نوید را هم به سهامداران داد که در سه ماه آینده خبرهای خوشی را در این حوزه خواهیم شنید.
دکتر کاتب هم چنین در پایان این مراسم گفت: امیدواریم شعبه عسلویه یکی از شعبه های موفق و سرآمد بیمه سرمد در کشور باشد و بتواند در جذب بیمه های مهندسی و انرژی خوب عمل کند و پرتفوی شرکت بیش از پیش بهبود پیدا کند.
در حاشیه این مراسم، با حضور رئیس هیئت مدیره بیمه سرمد، جلسات و مذاکراتی برای ارائه خدمات بیمه های مهندسی و انرژی با چند مجموعه بزرگ نفت و گاز و پتروشیمی برگزار شد و پس از آن از دکتر کاتب از شرکت پتروشیمی نوری و یک نفتکش بازدید کرد.
رئیس هیئت مدیره بیمه سرمد هم چنین از شعبه عسلویه بانک صادرات استان بوشهر بازدید و از رئیس این شعبه تقدیر کرد.
در این سفر، پژمان نریمانی معاون توسعه بازار، امور استان ها و شبکه فروش، حمیدرضا کتیرائی مدیر استانها و شبکه فروش و مجتبی نصرالهی سرپرست مدیریت بیمه های آتش سوزی و باربری و خاص، دکتر کاتب را همراهی می کردند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 209
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران