پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518017 تاریخ : 1399/05/27-15:49:01
,1,
افتتاح حساب بانکی بدون مراجعه به شعبه

افتتاح حساب بانکی بدون مراجعه به شعبه

خارج از وقت اداری و همان طور که در خانه مشغول استراحت هستید، می توانید برای خود حساب بانکی افتتاح کنید. این خدمتی است که بانک مهر ایران به شما ارائه می دهد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، بانکداری الکترونیکی در طول سال های اخیر در کشور ما رشد روزافزونی داشته و باعث شده بسیاری از عملیات های بانکی از جمله دریافت و انتقال پول، پرداخت قبوض و... بدون مراجعه به شعب بانکی قابل انجام باشد.

با این حال خدمات و محصولاتی که بانک های مختلف کشور ارائه می کنند تا حد زیادی شبیه به یکدیگر بوده و تفاوت های اندکی در آن ها به چشم می خورد. اما بانک مهر ایران که در حوزه ارائه خدمات الکترونیکی پیشرو محسوب می شود و چند محصول و خدمت را برای نخستین بار در شبکه بانکی کشور به مشتریان خود ارائه کرده، این بار نیز در ارائه یک خدمت نوین پیشگام شده است.

افتتاح حساب یکی از عملیات های بانکی است که هنوز به صورت الکترونیکی قابلیت انجام ندارد و برای داشتن حساب در بانک های مختلف، مشتریان باید به شعب آن ها مراجعه کنند.

با این حال بانک مهر ایران برای نخستین بار در شبکه بانکی کشور امکان افتتاح حساب به صورت آنلاین را فراهم کرده است. بر این اساس اشخاص می توانند با مراجعه به وب سایت بانک مهر ایران به آدرس qmb.ir و انتخاب «سامانه افتتاح حساب» آنلاین از بخش «بانکداری الکترونیک» نسبت به افتتاح حساب بانکی برای خود اقدام کنند.

همچنین کاربران می توانند با دانلود اپلیکیشن همراه بانک مهر ایران از بخش بانکداری الکترونیک وب سایت بانک نسبت به افتتاح حساب از طریق همراه بانک اقدام کنند. افتتاح حساب از این طریق تنها ظرف چند دقیقه انجام می شود و از رفت وآمد مشتریان به شعبه بانک جلوگیری می کند. این کار می تواند احتمال شیوع بیماری کرونا را نیز به نوبه خود کاهش دهد.

گفتنی است کارت بانکی اشخاص نیز بنا به تعیین خودشان می تواند درب منزل یا محل کار به ایشان تحویل داده شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 197
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران