پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518179 تاریخ : 1399/06/01-11:53:21
,5,
آغاز ممیزی داخلی آزمایشگاه های نفت شرکت پایانه های نفتی

آغاز ممیزی داخلی آزمایشگاه های نفت شرکت پایانه های نفتی

مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران از انجام ممیزی داخلی استاندارد بین المللی ISO/IEC 17025 در آزمایشگاه های نفت این شرکت خبر داد.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل ازشرکت پایانه های نفتی ایران، عباس اسدروز گفت: همسو با اجرای الزام ها و استمرار استاندارد بین المللی ISO/IEC 17025، ممیزی داخلی این استاندارد مطابق برنامه زمانبندی شده در آزمایشگاه نفت پایانه های نفتی ایران در حال انجام است.

وی افزود: استاندارد ISO/IEC 17025 یک استاندارد بین المللی است که در زمینه مدیریت آزمایشگاه های آزمون و کالیبراسیون بوده و به آنها اعتبار می دهد و برآورده کردن الزام های این استاندارد و استقرار آن در آزمایشگاه سبب اعتبار نتایج آزمون و اطمینان خاطر از صحت آنها در سطح بین الملل است.

مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران تصریح کرد: در این راستا مطابق برنامه زمانبندی شده، ممیزی داخلی این استاندارد با همکاری شرکت مشاور طرح کیفیت فراگیر در آزمایشگاه های مناطق خارک، شمال و پارس جنوبی برنامه ریزی شد که این موضوع در آزمایشگاه پایانه نفتی شمال در حال انجام است و ممیزی دیگر مناطق نیز در هفته های آینده انجام خواهد شد.

ممیزی خارجی این استاندارد در ماه آینده از سوی مؤسسه اعتباردهی TURKAK و با حضور ممیزان خارجی انجام می شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 224
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران