پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519711 تاریخ : 1399/06/29-11:30:24
,10029,4,
اعمال محدودیت های جدید کرونایی در کشورهای اروپایی

اعمال محدودیت های جدید کرونایی در کشورهای اروپایی

با افزایش موارد ابتلا به بیماری کووید-19 برخی کشورهای اروپایی به اعمال محدودیتهای جدید اقدام کردند.

به گزارش بانک و صنعت، به دنبال افزایش موارد جدید ابتلا به بیماری کووید-19 برخی از کشورهای اروپایی از اعمال محدودیتهای جدید کرونایی در برخی از شهرهای بزرگ خبر دادند.

اسپانیا، یونان، دانمارک و فرانسه در مناطق کانون شیوع کروناویروس اقدام به اعمال محدودیتهای جدید کرونایی کرده اند. همچنین در ایتالیا مقامات بهداشت و درمان هشدار داده اند که میانگین سنی مبتلایان به کروناویروس در حال افزایش است که همین امر با افزایش موارد بستری در بیمارستان و فوت بیماران همراه خواهد بود.

طی دو ماه گذشته موارد جدید ابتلا به طور پیوسته در بیشتر مناطق اروپا رو به افزایش بوده و در مدت دو هفته گذشته بیش از نیمی از کشورهای اروپایی با افزایش بیش از 10 درصدی موارد ابتلا مواجه بوده اند.

روز گذشته (جمعه) به ساکنان مادرید در اسپانیا گفته شد که قادر نخواهند بود محله خود را بدون دلیل موجه ترک کنند. همچنین پارکها بسته میشوند و مغازه ها و رستورانها با یک دوم ظرفیت فعالیت خود را ادامه میدهند. موارد ابتلا به بیماری کووید-19 در پایتخت اسپانیا با وجود اعمال محدودیتها و تجمع حداکثر 10 نفر روند افزایشی دارد.

در فرانسه نیز که با افزایش موارد جدید ابتلا روبرو بوده محدودیتهای بیشتری در شهر "نیس" اعمال شده است. تجمع بیش از 10 نفر در تمامی اماکن عمومی ممنوع اعلام شده و ساعات فعالیت کافه ها محدود شده است. روز گذشته (جمعه) بیش از 13 هزار و 200 مورد جدید ابتلا در فرانسه ثبت شده که از زمان شروع همه گیری بیماری بیشترین آمار طی یک روز بوده است.

یونان نیز محدودیتهای شدیدتری را در منطقه آتن اعمال کرده و به انجام تستهای تشخیصی و ایجاد هتلهای مخصوص برای قرنطینه مبتلایان سرعت داده است. از 21 ماه جاری میلادی (سپتامبر) تا چهارم اکتبر تجمع بیش از 9 نفر در پایتخت به استثنای رستورانها و کافه ها ممنوع خواهد بود.

به گزارش اسکای نیوز، مقامات دانمارک نیز پس از ثبت 454 مورد جدید ابتلا طی یک روز تجمع افراد را از 100 نفر به 50 نفر محدود و به محدود کردن ساعت فعالیت رستورانها و کافه ها اقدام کرده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 164
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران