پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 492466 تاریخ : 1398/07/30-10:42:55
,17,6,
اعلام آمادگی سرمایه‌گذار ترک برای داخلی سازی رینگ آلومینیومی خودرو در ایران

اعلام آمادگی سرمایه‌گذار ترک برای داخلی سازی رینگ آلومینیومی خودرو در ایران

سرمایه‌گذار ترکیه‌ای در دیدار با حسین مدرس خیابانی «قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور بازرگانی» برای راه اندازی کارخانه ساخت رینگ‌های آلومینیومی در ایران اعلام آمادگی کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، حسین مدرس خیابانی نیز در این جلسه با اعلام اینکه با حمایت تمامی مسئولان در کشور پرچم حمایت از تولید داخل و جلوگیری از واردات را بالا برده ایم، افزود: تمام ارکان نظام بر خودکفایی و حمایت از ساخت داخل متفق القول هستند و از هرگونه حمایتی برای ایجاد این کارخانه نیز دریغ نخواهیم کرد. 

او در این خصوص ادامه داد: تأمین زیرساخت‌های لازم، تأمین خوراک، ایجاد ارتباط سرمایه گذار با گمرک و خودروسازی ها و ایمیدرو و معرفی برای دریافت تسهیلات مورد نیاز را برای حمایت از ساخت داخل پیگیری می کنیم. 

قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی همچنین تصریح کرد: پس از راه اندازی این واحد تولیدی و به تناسب تأمین داخل، تعرفه واردات محصولات مشابه را افزایش می دهیم و واردات مشابه را نیز در صورت تأمین کامل در داخل، ممنوع اعلام می کنیم و به تناسب آن فضای صادراتی محصولات را فراهم می‌کنیم. 

در این دیدار مقرر شد که این سرمایه گذار برای انتخاب محل اجرای ساخت واحد تولیدی خود از دو منطقه اقتصادی متناسب با تامین خوراک اولیه و توجه به صادرات محصولات بازدید نماید.

گفتنی است که این سرمایه گذار پس از سفر اخیر ریاست جمهوری به کشور ترکیه برای سرمایه گذاری در ایران اعلام آمادگی کرده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 251
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران