پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518232 تاریخ : 1399/06/01-15:55:45
,3,
اعطای کارت اعتباری توسط موسسه اعتباری نور

اعطای کارت اعتباری توسط موسسه اعتباری نور

موسسه اعتباری نور باهدف ایجاد اطمینان خاطر در هنگام نیازهای مالی پیش بینی نشده و افزایش توان خرید هم میهنان گرامی، کارت اعتباری اعطا می کند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل ازروابط عمومی موسسه اعتباری نور، مشتریان و هم میهنان عزیز می توانند با دریافت کارت اعتباری این موسسه در قالب عقد مرابحه، به میزان اعتبار تخصیص یافته، از کلیه فروشگاه ها، مراکز خرید و فروشگاه های اینترنتی خرید کنند.
بر اساس این گزارش این کارت ها با توجه به نیاز مشتری در سه رده طلایی تا سقف 500 میلیون ریال، نقره ای تا سقف 300 میلیون ریال و برنزی تا سقف 100 به مشتریان و هم وطنان عزیز ارائه می شود.
شایان ذکر است بازپرداخت اعتبار تخصیص یافته به دو شکل نقدی و یا در قالب اقساط 12 تا 36 ماهه صورت خواهد پذیرفت.
مشتریان و هم میهنان ارجمند جهت دریافت کارت اعتباری و بهره مندی از مزایای آن می توانند به شعب سراسر کشور مراجعه کنند.
گفتنی است مشتریان گرامی برای کسب اطلاع از جزییات بیشتر این محصول به وب سایت موسسه اعتباری نور به آدرس www.noorbank.ir مراجعه نموده و یا با مرکز ارتباط با مشتریان نور به صورت شبانه روزی با شماره 02142931010 تماس حاصل فرمایند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 234
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران