پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521486 تاریخ : 1399/07/27-17:56:59
,15,
اعطای تسهیلات به کارکنان شبکه پستی

مدیرعامل شرکت ملی پست خبر داد

اعطای تسهیلات به کارکنان شبکه پستی

مدیرعامل شرکت ملی پست گفت: همکارانی که صندوق پالایشی یکم را خریداری نکرده اند، می توانند تسهیلات ضروری 50 میلیون ریالی را از پست بانک دریافت کنند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، رمضانعلی سبحانی فر ضمن تاکید بر تلاش به منظور ارتقا سطح معیشت و رفاهیات کارکنان شبکه پستی و تمهیدات ایجاد شده با مدیران پست بانک، افزود: این وام با نرخ سود 12 درصد و بازپرداخت اقساط 24 ماهه به متقاضیان واگذار می شود.

وی با اشاره به اینکه حدود چهار هزار نفر از همکاران سراسر کشور صندوق پالایشی یکم را تا سقف 50 میلیون ریال خریداری کرده اند، تصریح کرد: بقیه کارکنانی که مایل به دریافت وام ضروری 50 میلیون ریالی باشند می توانند این مبلغ را از پست بانک دریافت کنند.

معاون وزیر ضمن یادآوری اینکه مبلغ خرید صندوق پالایشی یکم از 10 میلیون تا 50 میلیون ریال بود، افزود: همکارانی که این صندوق را زیر سقف 50 میلیون خریداری کردند نیز می توانند مبلغ باقیمانده تا 50 میلیون ریال را به صورت وجه نقد، وام با سود 12 درصد دریافت کنند.

سبحانی فر در خصوص زمان معامله صندوق پالایشی یکم نیز گفت: سهام این صندوق از امروز یکشنبه 27 مهر ماه قابل معامله شدن است، بنابراین همکاران می توانند با دریافت کدبورسی، در روزهای آینده نسبت به فروش این سهام در بازار بورس، اقدام کنند.

وی از مدیران استان ها خواست لیست اسامی همکارانی که مایل به دریافت تسهیلات ضروری 50 میلیون ریالی هستند را تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه هفتم آبان به اداره کل تامین، نگهداری و پشتیبانی شرکت، ارسال کنند.

مدیرعامل در پایان وعده داد خبرهای خوب دیگری در روزها و ماه های آینده در خصوص ارتقا سطح رفاهیات همکاران شبکه پستی اعلام شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 257
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران