پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 494019 تاریخ : 1398/09/03-14:26:02
,15,
استقبال از کمک نخبگان برای پیشرفت سریع در ارتباطات و فناوری اطلاعات

رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات مطرح کرد:

استقبال از کمک نخبگان برای پیشرفت سریع در ارتباطات و فناوری اطلاعات

با توجه به دستور وزیر ارتباطات مبنی بر لزوم استفاده از نظرات نخبگان حوزه ICT، جلسه هم اندیشی رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور اساتیدی از دانشگاه های شریف، تهران، خواجه نصیر، تربیت مدرس و امیرکبیر و برخی نخبگان این حوزه برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از  روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، وحید یزدانیان در این جلسه که در محل پژوهشگاه ICT برگزار شد، ضمن تاکید بر لزوم ارتقای جایگاه پژوهشگاه گفت: از کمک نخبگان و اساتید این حوزه برای ارتقای عملکرد پژوهشگاه استقبال می‌کنیم.

وی با اشاره به نقش هم اندیشی و استفاده از نظرات متخصصان در بهبود فرآیند امور، ادامه داد: ظرفیت‌های بسیار خوبی در پژوهشگاه وجود دارد که می تواند مورد استفاده دانشگاه نیز قرار گیرد و تبادل دانش و تجربه بین دانشگاه ها و پژوهشگاه را تسریع کند.

اساتید حاضر در جلسه نیز نقطه نظرات خود را در این خصوص اعلام داشتند که مهمترین نظرات اشاره شده توسط ایشان، شامل همکاری مرکز در تعریف و اجرای پروژه های دانشجویی برای حفظ ارتباط نسل آینده با پژوهشگاه، توسعه ارتباط با انجمن های علمی، بخش ارتقای ظرفیت آزمایشگاهی به منظور کمک به دانشگاه ها و همچنین تداوم اینگونه جلسات بود.

یزدانیان ابراز امیدواری کرد: با هماهنگی، همدلی و همراهی همه اندیشمندان این حوزه بتوانیم نقش موثرتری در پیشرفت سریع ارتباطات و فناوری اطلاعات در اقصی نقاط کشور داشته باشیم.

 


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 276
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران