پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521794 تاریخ : 1399/08/03-09:07:44
,5,
از سوی مدیرعامل پتروشیمی بندرامام انجام شد

از سوی مدیرعامل پتروشیمی بندرامام انجام شد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی بندرامام از تلاش نیروهای آتش نشان، بهره بردار و دیگر مدیران و کارشناسان دست اندرکار مهار حادثه آتش سوزی این مجتمع قدردانی کرد

به گزارش بانک و صنعتبه نقل ازپتروشیمی بندرامام، حمیدرضا رستمی، مدیرعامل شرکت در پی حادثه روز جمعه (دوم آبان ماه) در واحد آروماتیک و به دنبال حضور به موقع و واکنش مناسب آتش نشانان و کارشناسان اداره بهداشت، ایمنی و محیط زیست (اچ اس یی) و بهره برداری در مهار و اطفای حریق، با حضور در اداره اچ اس یی شرکت از زحمات آتش نشانان و کادر اچ اس یی قدردانی کرد.

رستمی در این دیدار گفت: خوشبختانه با هماهنگی که در سطح منطقه انجام شده، چه در حوادث این چنینی و چه در حوادث طبیعی مانند سیل و ... همدلی و هماهنگی خوبی در منطقه فراهم شده است و از این بابت از همه عزیزانی که در این حادثه ما را همراهی کردند، قدردانی می کنم.

وی به وضع خاص پتروشیمی بندرامام به دلیل تعدد واحدها و فرسودگی زیرساخت ها اشاره کرد و افزود: از سال 1397 تاکنون همواره یکی از مدیران به عنوان کشیک مدیر در روزهای تعطیل برای حضور در مجتمع برنامه ریزی و این برنامه منظم اجرا شده است.

مدیرعامل پتروشیمی بندرامام با بیان اینکه شواهد اولیه بررسی ها بیانگر رپچر در یکی از خطوط حامل هیدروژن است، ادامه داد: موقعیت مکانی این حادثه به گونه ای بود که می توانست عواقب جبران ناپذیری به همراه داشته باشد زیرا همه خطوط این منطقه حاوی نفتا، ریفرمیت و هیدروژن است اما سرعت عمل همکاران در اداره بهره برداری و آتش نشانی منجر به کنترل دقیق این حادثه شد که از یکایک آن ها سپاسگزارم.

آتش سوزی در واحد آروماتیک پتروشیمی بندرامام ساعت 15 و 45 دقیقه روز جمعه (دوم آبان ماه) آغاز و با تلاش نیروهای اچ اس یی و بهره برداری در ساعت 18 و 25 دقیقه همان روز خاموش شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 203
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران