پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 494301 تاریخ : 1398/09/06-17:31:49
,10028,
ارتقاء کیفیت خدمات درمانی تامین اجتماعی اولویت اصلی حوزه درمان است

مدیر کل درمان مستقیم سازمان تامین اجتماعی:

ارتقاء کیفیت خدمات درمانی تامین اجتماعی اولویت اصلی حوزه درمان است

مدیر کل درمان مستقیم سازمان تامین اجتماعی گفت: ارتقاء کیفیت خدمات درمانی تامین اجتماعی اولویت اصلی حوزه درمان است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر ابوالفضل آفریده در مراسم معارفه و تکریم مدیران درمان تامین اجتماعی بوشهر اظهار داشت: ماموریت های جدیدی در سازمان تامین اجتماعی و به تبع آن در بخش درمان این سازمان تعریف شده است.

وی گفت: سازمان تامین اجتماعی به لحاظ مسائل جاری و بحران هایی که برای کشور ایجاد شده، در وضعیت حساسی قرار دارد و همچنان پشتوانه 43 میلیون نفر بیمه شده در کشور است.

وی اظهار داشت: هدف اول ما حفظ کیفیت و ارتقاء آن و هدف دوم مدیریت منابع و مصارف سازمان تامین اجتماعی است.

دکتر احمدزاده مشاور اجرایی معاون درمان سازمان تامین اجتماعی نیز در این جلسه با اشاره به تلاش های مدیران درمان تامین اجتماعی در ارتقاء سطح درمان استان به سیاست های جدید سازمان در حوزه درمانی اشاره کرد و تغییر را از موارد مورد نیاز سیاست های جدید دانست.

وی به تعامل هرچه بیشتر با شرکا و بازنشستگان تامین اجتماعی و واحدهای درون استانی اشاره کرد و گفت: در حد توان تصمیمات مدیریتی باید براساس مشارکت شرکا صورت بگیرد.
دکتر احمدزاده به بودجه مراکز اشاره کرد و مصوب بودجه را بر اساس شاخص ها و اهداف سازمان دانست.

وی پرونده الکترونیک را برنامه مهم سازمان دانست و گفت: باید پرونده الکترونیک سلامت در سیستم نهادینه شود.
وی با توجه به هزینه و درآمد سازمان خواستار بهره وری بیشتر منابع موجود شد و گفت: با توجه به منابع سازمان باید نهایت بهره وری از این منابع را داشته باشیم.
دکتر زهرا نویدی فرد سرپرست مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر نیز به نقش مهم پزشکان، پرستاران و تمامی کارکنان حوزه درمانی و پشتیبانی اشاره کرد و یکی از مهمترین اهداف خود را خدمت به مردم دانست و گفت: در جهت رفع مشکلات بیماران نهایت تلاش را بکار خواهم گرفت.
وی افزود: از هرگونه پیشنهاد و انتقاد برای بهتر شدن روند مدیریتی استقبال می شود.
وی با اشاره به روحیه کار جمعی و تشکیل تیم مدیریت گروهی گفت: بر اساس برنامه های راهبردی کلان سازمان و با تکیه بر نیروهای انسانی که سرمایه های اصلی سازمان هستند متعهد به پشتیبانی، نظارت و رهبری واحدهای تابعه در جهت ارائه بهترین و مطلوب ترین خدمات درمانی به بیمه شدگان عزیز هستیم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 198
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران