پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518198 تاریخ : 1399/06/01-16:09:49
,1,
ارائه تسهیلات بانک صادرات ایران با نرخ 16 درصد به مدافعان سلامت

حجت اله صیدی در دیدار از مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) به مناسبت روز پزشک خبر داد:

ارائه تسهیلات بانک صادرات ایران با نرخ 16 درصد به مدافعان سلامت

مدیرعامل بانک صادرات ایران در دیدار از مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)، که به مناسبت روز پزشک صورت گرفت، از پرداخت تسهیلات با نرخ 16درصد به چهار هزار مدافع سلامت کشور در مقابله با بیماری کرونا در قالب طرح «سپهر سلامت» خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل ازروابط عمومی بانک صادرات ایران، حجت اله صیدی در این نشست که با حضور دکتر خسرو صادق نیت، رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، روسای بیمارستان ها، بخش ها، معاونان، اساتید و متخصصین کادر بهداشتی و درمانی این بیمارستان برگزار شد، روز پزشک را به پزشکان، پرستاران و همه اعضای کادر درمان کشور و به ویژه کادر درمانی بیمارستان امام خمینی(ره) تبریک گفت.
صیدی با اشاره به توانایی، دانش و تخصص پزشکان، پرستاران و سایر اعضای کادر درمانی کشور در مقایسه با سایر کشورهای پیشرفته جهان، تاکید کرد: با وجود زیرساخت های بزرگ اقتصادی، درمانی، صنعتی و نهادهای عمومی ریشه دار، ایران چیزی کم از دنیا ندارد و امروز به برکت تلاش کادر درمان تحصیل کرده و فداکار، از بسیاری از کشورهای مدعی همچون آمریکا، در کنترل و مبارزه با بیماری کرونا جلوتر هستیم و کادر درمانی کشور با مدیریت موفق صورت گرفته، از این آزمون دشوار سربلند بیرون آمده است.
وی در این نشست که با عنوان «آیین پاسداشت مدافعان سلامت و روز پزشک» برگزار شد، از پرداخت تسهیلات ویژه با نرخ معادل دو درصد کمتر از نرخ سایر تسهیلات و دوره بازپرداخت طولانی تر به پزشکان، پرستاران و کادر درمان کشور خبر داد.
مدیرعامل بانک صادرات ایران افزود: این تسهیلات بدون نیاز به تضامین معمول و تنها با معرفی بیمارستان ها و دانشگاه علوم پزشکی قابل پرداخت است. نرخ آن 16 درصد و مدت زمان بازپرداخت آن 60 ماهه خواهد بود که برای تسهیل و تمرکز بیشتر پرداخت این تسهیلات، یک شعبه بانک صادرات ایران به این امر اختصاص خواهد یافت.
مدیر مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) نیز با قدردانی از بانک صادرات ایران گفت: این همراهی و همدلی قطعا نقش مهمی در کاهش مشکلات و رفع دغدغه های کادر زحمت کش درمان دارد.
خسرو صادق نیت با ارائه گزارشی از روند مبارزه با بیماری کرونا و وجود واحد های درمانی متعدد در این مجتمع گفت: مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) با دارا بودن پرسنل متخصص و شناخته شده در سطح کشور و جهان، مرکز تمامی تخصص های پزشکی و پیوند اعضاء است و خوشبختانه در مبارزه با کرونا نیز کمترین آمار مرگ و میر بیماران و پرسنل را داشته است.
وی همچنین وجود 400 عضو هیئت علمی از نفرات برتر تخصص های پزشکی کشور و تحصیل چهار هزار و 200 دانشجو و داشتن 22 مرکز تحقیقاتی در این مجتمع، این مجتمع بیمارستانی را یک دانشگاه دانست و تاکید کرد: این بیمارستان هم در ارائه مقالات علمی، ارائه خدمات پزشکی، کار حرفه ای، فداکاری برای مردم و رعایت اخلاق حرفه ای نقش خود را ایفا کرده است.
بانک صادرات ایران با طرح «سپهر سلامت» برنامه گسترده ای را برای ارائه انواع خدمات بانکی و پرداخت تسهیلات ویژه مدافعان سلامت در دستور کار دارد. بر اساس طرح «سپهر سلامت»، پزشکان تا سقف دو میلیارد ریال و پرستاران و سایر کادر درمانی تا سقف یک میلیارد ریال تسهیلات مرابحه دریافت خواهند کرد.
مدت بازپرداخت این تسهیلات که بدون لحاظ کردن شرط معدل حساب متقاضی پرداخت می شود، حداکثر 60 ماهه بوده و کادر درمانی کشور می توانند در صورت تمایل و اعلام دانشگاه های علوم پزشکی و بیمارستان ها، از ضمانت آنها برای دریافت این تسهیلات استفاده کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 246
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران