پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521812 تاریخ : 1399/08/03-12:39:34
,17,
FATF ایران و کره شمالی را در لیست سیاه نگاه داشت

در مجمع عمومی؛

FATF ایران و کره شمالی را در لیست سیاه نگاه داشت

گروه ویژه اقدام مالی، اف ای تی اف، مجمع عمومی خود را از چهارشنبه تا جمعه برگزار کرد و تصمیم گرفت ایران و کره شمالی را در لیست سیاه خود نگاه دارد.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل از کی بی اس، گروه ویژه اقدام مالی، اف ای تی اف، مجمع عمومی خود را از چهارشنبه تا جمعه برگزار کرد و تصمیم گرفت ایران و کره شمالی را در لیست سیاه خود نگاه دارد.

طبق گزارش اسوشیتدپرس و رویترز، مارکوس پلیر رئیس اف ای تی اف، اعلام کرده است که این دو کشور در لیست سیاه باقی مانده اند و وضعیت آنها تغییر نکرده است.

پلیر گفت کشورهایی مانند کره شمالی و شبکه آنها در دور زدن تحریم ها هوشمندتر شده اند بنابراین مقامات نظارتی هم باید باهوش تر شوند.

او از همه دولت های عضو و مقامات ناظر خواست تا پاسخ مناسبی را در مقابل این دو کشور اعمال کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 197
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران