پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517964 تاریخ : 1399/05/27-09:38:44
,6,
9 خودرو 4 ستاره و 21 خودرو 3 ستاره شدند

ارزیابی کیفی خودروهای سواری در تیرماه امسال نشان می دهد

9 خودرو 4 ستاره و 21 خودرو 3 ستاره شدند

طبق آمار ارائه شده توسط اداره کل صنایع حمل ونقل وزارت صمت، بر اساس ارزشیابی کیفی انجام شده در تیرماه امسال، در گروه خودروهای سبک 9 خودروی سواری چهار ستاره کیفی و 20 خودروی سبک سواری سه ستاره کیفی را توانستند به خود اختصاص دهند.

به گزارش بانک و صنعت، مطابق آمار منتشر شده، در گروه خودروهای سواری تولیدی در تیرماه سال جاری تنها پژو 2008 شرکت ایران خودرو که در لیست قیمتی دو قرار دارد، توانسته پنج ستاره کیفی را دریافت کرده و بیشترین امتیاز را به خود اختصاص دهد؛ این در حالی است که در ارزیابی خرداد ماه، علاوه بر پژو 2008، خودرو نیومزدا 3 بهمن موتور در سطح قیمتی یک هم پنج ستاره کیفی را کسب کرده بود اما در لیست آمار تیرماه به این خودرو اشاره نشده است.

در سطح قیمتی یک، محصول تیگو 7 شرکت مدیران خودرو، سه ستاره کیفی را به دست آورده است.

در لیست قیمتی دو نیز، هایما S7 اتوماتیک ایران خودرو خراسان چهار ستاره کیفی و پس از آن، جک S5 و جک S3 کرمان موتور، SWM G01 سیف خودرو و تیگو 5 مدیران خودرو هریک موفق به کسب سه ستاره از پنج ستاره کیفی شده اند. در ارزیابی خرداد ماه نیز ستاره های دریافتی خودروهای ذکر شده در این کلاس قیمتی، به همین صورت بوده است.

ضمن اینکه در این گروه قیمتی، MVM X33S دو ستاره و آریزو 5 نیز یک ستاره کسب کرده اند.

شایان ذکر است که در لیست قیمتی سه، خودروی B30 شرکت بهمن موتور چهار ستاره از پنح ستاره کیفی را به خود اختصاص داده است.

براساس این گزارش در سطح قیمتی چهار، خودروهای تندر 90 پلاس اتوماتیک، دناپلاس، پژو 207 اتوماتیک و دنده ای، پژو 207 صندوقدار اتوماتیک و مدل دنده ای آن و همچنین پارس تندر شرکت پارس خودرو هر کدام چهار ستاره کیفی کسب کرده اند.

در این لیست قیمتی دنا، رانا، پژو 206 صندوقدار و بدون صندوق آن، دانگ فنگ 30H و پژو پارس اتوماتیک ایران خودرو کرمانشاه سه ستاره از پنج ستاره کیفی را به خود اختصاص داده اند.

همچنین خودروهای سورن ایران خودرو تبریز، پژو پارس، برلیانس H230 و رنو ساندرو اتوماتیک پارس خودرو و سمند ایران خودرو تبریز هریک سه ستاره کیفی دریافت کرده اند.

در نهایت در سطح قیمتی پنج نیز تیبا و تیبا 2، کوییک و ساینا موفق به دریافت 3 ستاره کیفی شده و خودروهای سایپا 132X، 131X شرکت سایپاو همچنین 131X پارس خودرو هم دو ستاره کیفی به دست آورده اند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 195
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران