پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 793 تاریخ : 1390/04/15-00:00:00
,14,
همایش جهاد اقتصادی؛ صنعت، بازرگانی، گردشگری، کشاورزی و توسعه استان گلستان

با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور برگزار می شود

همایش جهاد اقتصادی؛ صنعت، بازرگانی، گردشگری، کشاورزی و توسعه استان گلستان

همایش جهاد اقتصادی؛ صنعت، بازرگانی، گردشگری، کشاورزی و توسعه گلستان با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور در ساعت 16 عصر روز شنبه 31 اردیبهشت ماه در سالن اجتماعات س

 

دبیر این همایش در نشست خبری با اصحاب رسانه گلستان در محل سازمان امور اقتصادی و دارایی در این باره گفت: این همایش با توجه به نامگذاری سال 90 به نام سال جهاد اقتصادی از سوی رهبر انقلاب و برای نخستین بار و با هدف تسریع در رفع مشکلات صنعتگران و سرمایه گذاران استان در سالن جهاد کشاورزی برگزار می شود.
"رمضان بهرامی" افزود: معرفی قابلیتهای سرمایه گذاری،ارائه راهکارهایی برای جبران عقب ماندگی صنعتی و معدنی، ایجاد صنایع بالادستی و مادر در استان، درخواست مطالبات معقول صنعتگران و سرمایه گذاران و تدوین قوانین جدید برای جذب سرمایه گذاری از اهداف دیگر برگزاری این همایش می باشد.
وی با اشاره به اینکه مهمان دعوت شده به این همایش، در تسریع و رفع مشکلات سرمایه گذاران تاثیرگذار خواهد بود، اضافه کرد: بیش از 50 نظریه از اساتید، صاحبنظران و نخبگان در بخشهای مرتبط با همایش به دبیرخانه، ارسال و بر طبق برنامه ریزیها و اقدامات کارشناسی انجام شده، آسیبها و فرصتهای سرمایه گذاری استان به مقامات عالی کشور ارجاع می شود.
رئیس خانه صنعت و معدن گلستان اظهارداشت: این همایش با تعامل بخش های خصوصی و دولتی استان و فقط برای رسیدن به مطالبات صنعتگران و سرمایه گذاران برگزار می شود.
وی افزود:طی سالیان گذشته، سرمایه گذاری در استان مورد بی مهری واقع شده و تلاش شده که با برگزاری این همایش و دعوت از مسئولان عالی رتبه کشور، حداقل یکه پله در جهت ترقی استان برداشته شود.
وی گفت: قبل از برگزاری این همایش، اولین پروژه بوجاری تمام اتوماتیک دانه های روغنی با سرمایه گذاری 40 میلیارد ریال و  واحد تولید آجر ماشینی مکانیزه با سرمایه گذاری 250 میلیارد ریال برای اولین بار در ایران، کلنگ زنی می شود.
بهرامی اضافه کرد: دو تن از صنعتگران و سرمایه گذاران به عنوان نمایندگان این بخشها، منتخبی از نمایندگان مجلس و استاندار در این همایش، سخنرانی می کنند و جمع بندی این همایش با محوریت مطالبات سرمایه گذاران توسط معاون رئیس جمهور صورت می گیرد.
وی ادامه داد: در حاشیه این همایش، معاونت برنامه ریزی استانداری گلستان نیز با حضور صاحبان صنایع و سرمایه، مدیران ارشد و سرپرستان بانکها، نشستی خبری با مطبوعات استان خواهد داشت.
دبیر این همایش در پایان از استانداری و سازمانهای امور اقتصادی و دارایی، صنایع و معادن، بازرگانی، جهاد کشاورزی، میراث فرهنگی و خانه صنعت و معدن به عنوان برگزار کنندگان این همایش نام برد


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 238
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران