پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 669 تاریخ : 1390/04/11-00:00:00
,8,
صندوق های نیکوکاری سرمایه های جدیدی را وارد بورس می کند

صندوق های نیکوکاری سرمایه های جدیدی را وارد بورس می کند

مدیرعامل کارگزاری مهرآفرین گفت : وجود صندوق های نیکوکاری در بورس از مولدهای مثبت اقتصادی است که منجر به رشد و تحول در این بازار می شود.

 

اسماعیل فوادیان افزود : راه اندازی صندوق های نیکوکاری برای کسانی که گرایش به انجام کارهای خیرخواهانه دارند، بسیار مناسب است.
 
وی گفت: صندوق های نیکوکاری با استقبال سهامداران روبه رو خواهد شد وبا توجه به اینکه وقف دراسلام بسیار تاکید شده است، بنابراین سهامداران علاوه برآنکه می توانند از سود سهام خود بهره مند شوند، اجر اخروی نیز می برند.
این کارشناس بازارسرمایه با بیان اینکه راه اندازی صندوق نیکوکاری در حال شکل گرفتن است، گفت: برای بسط و توسعه این ابزار مالی به زمان و شناخت کافی نیاز است.

این کارگزار افزود: صندوق های نیکو کاری به گردش سهام و افزایش حجم معاملات در بورس کمک می کند و از این رو نقدینگی جدیدی به بورس وارد خواهد شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 180
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران