پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520616 تاریخ : 1399/07/12-13:50:32
,1,
64 خدمت بانکداری الکترونیک بانک صادرات ایران را از 11 درگاه دریافت کنید

64 خدمت بانکداری الکترونیک بانک صادرات ایران را از 11 درگاه دریافت کنید

مشتریان بانک صادرات ایران می‎ توانند از طریق 11 درگاه، بیش از 64 خدمت بانکداری الکترونیک این بانک را دریافت کنند.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، دسترسی مشتریان به 64 نوع خدمت بانکداری الکترونیک در قالب 16 بخش اصلی خدمات بانکداری غیرحضوری این بانک با استفاده از درگاه های مختلف فراهم شده و با توجه به برنامه ریزی گسترده بانک صادرات ایران برای تسریع در ارائه خدمات غیر حضوری، رفع نیازهای بیش از 45 میلیون مشتری بانک از این طریق، سرعت بیشتری به خود گرفته است.

بخش های مختلف این خدمات که اغلب دارای زیرشاخه های متنوع و محصولات نوین بانکداری الکترونیک است، شامل «دریافت وجه»، «انتقال وجه»، «مدیریت چک ها»، «عملیات حساب»، «عملیات کارت»، «مدیریت تسهیلات و تعهدات»، «پرداخت های خاص»، «کیف پول»، «خدمات مالی»، «دریافت خدمات بیمه»، «پرداخت قبض»، «دریافت شارژ»، «خرید بسته اینترنتی»، «نیکوکاری»، «خدمات گردشگری» و مجموعه «سایر خدمات» مانند خدمات خودرویی، جستجو شعب، اخذ رسید تراکنش و ... است که از طریق 11 درگاه «شمس»، «اینترنت بانک»، «همراه بانک»، «صاپ»، «تلفن بانک»، «وب سایت»، «باجه الکترونیکی»، «خودپرداز»، «کیوسک» و «ریما» در دسترس قرار گرفته است.
در برخی از بخش های این خدمات همچون«عملیات کارت»، حداقل 14 خدمت بانکداری الکترونیک به مشتری عرضه می شود. در بخش«مدیریت تسهیلات و تعهدات» مشتریان می توانند از پنج خدمت بانکداری غیر حضوری استفاده کنند. در بخش های «انتقال وجه»، «عملیات حساب» و «مدیریت چک ها» این تعداد به شش خدمت می رسد و در بخش «سایر خدمات» مشتریان بانک صادرات ایران می توانند حداقل از 11 خدمت بانکداری الکترونیکی استفاده کنند.
در این میان سه درگاه «همراه بانک» با 33 خدمت، خودپرداز با 27 نوع خدمت و اپلیکیشن پرداخت بانک صادرات ایران «صاپ» با 25 نوع خدمت بانکی بیشترین امکان خدمات رسانی را به مشتریان و هموطنان در خارج از شعب فراهم کرده اند.
همچنین در جدیدترین درگاه ارائه دهنده خدمات غیر حضوری بانک صادرات ایران «شمس» که به مناسبت آغاز شصت و نهمین سال فعالیت این بانک رونمایی شد، مهمترین خدمات بانکی در شعبه، به صورت غیر حضوری به مشتریان و متقاضیان ارائه می شود که شامل « افتتاح حساب»، «درخواست اینترنتی تعهدات»، «دریافت دسته چک»، «رفع سوء اثر چک برگشتی»، «خدمات پرداخت» و «صورت حساب اینترنتی» است که نقش مهمی در کاهش نیاز به مراجعه حضوری به شعب بانک صادرات ایران ایفا خواهد کرد.
جداول جامع خدمات بانکداری الکترونیک بانک صادرات ایران را اینجا مشاهده کنید.?


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 191
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران