پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519324 تاریخ : 1399/06/22-12:00:14
,17,
6.3هزارمیلیارد ریال از مطالبات بدلیل کرونا 4ماه استمهال شد

6.3هزارمیلیارد ریال از مطالبات بدلیل کرونا 4ماه استمهال شد

با بیان اینکه از ابتدای سال 7300 میلیارد ریال تسهیلات جدید پرداخت کرده ایم،گفت: به دلیل شرایط کرونا، 6300 میلیارد ریال از مطالباتمان را به تعویق انداختیم.

به گزارش بانک و صنعت، اصغر نورالله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید، در مورد میزان تسهیلات ارائه شده طی سال جاری، اظهار داشت: صندوق کارآفرینی امید از ابتدای سال تاکنون در حدود 7,300 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده است.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید افزود: این میزان از تسهیلات در حالی پرداخت شده که به دلیل شرایط کرونا، حدود 6,300 میلیارد ریال از مطالباتمان را به تعویق انداختیم.

وی ادامه داد: اگرچه دولت مدت تعویق مطالبات را برای 3 ماه تصویب کرده بود اما ما از ابتدای سال 4 ماه بازپرداخت اقساط افراد را به مدت انتهای دوره بازپرداخت آنها اضافه کردیم.

نورالله زاده گفت: در این 4 ماه فقط 6,300 میلیارد ریال ورودی منابع صندوق بود که می توانستیم با استفاده از آن تسهیلات پرداخت کنیم ولی ما این مبلغ را به عنوان تسهیلات مجدد به کارآفرینان دادیم زیرا مدت اقساطشان را اضافه کردیم.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید تصریح کرد: در واقع اگر می گوئیم 7,300 میلیارد ریال به صورت نقد تسهیلات پرداخت کرده ایم باید این موضوع هم لحاظ شود که 6,300 میلیارد ریال عددی بوده که می توانستیم تسهیلات نقدی بدهیم اما به نوعی این رقم را به صورت تسهیلات اعتباری دادیم و به سقف بازپرداخت ها اضافه کردیم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 227
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران