پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5830 تاریخ : 1391/04/26-00:00:00
,2,
بانک توسعه صادرات جوان و پاکیزه است

نهاوندیان:

بانک توسعه صادرات جوان و پاکیزه است

رئیس اتاق بازرگانی ایران با تاکید بر سلامت و جوان بودن بانک توسعه صادرات ایران، مشکلات بازرگانان با این بانک را کمترین میزان ارزیابی توصیف کرد.

دکتر محمد نهاوندیان و مهندس غلامحسین شافعی رئیس و نایب رئیس اول اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در محل شعبه خراسان رضوی بانک توسعه صادرات ایران حضور یافت و با کارشناسان این بانک دیدار و گفتگو کرد.

این نشست با حضور آقای دکتر مجتبی هراتی نیک، عضو هیات مدیره بانک توسعه صادرات و به مناسبت سالگرد تاسیس این بانک برگزار شده بود. این برنامه که به دعوت  شعبه مشهد بانک توسعه صادرات صورت گرفت رئیس و نایب رئیس  اتاق ایران در دیداری صمیمانه با آقای دکتر هراتی نیک سالگرد تاسیس بانک توسعه صادرات را به مدیران و  کارکنان این بانک تبریک گفتند.

رئیس اتاق ایران در این جلسه ضمن تاکید بر اهمیت تولید ملی و حمایت دستگاه‌ها و نهادهای مرتبط با امر تولید و صادرات، مشکلات بازرگانان با بانک توسعه صادرات را کمترین میزان ارزیابی نمود.

در این دیدار آقای دکتر هراتی نیک، ضمن خوش آمد گویی و تبریک متقابل به این دو فعال برجسته اقتصادی، به تلاش بانک برای مبارزه با تحریم ها و رفع مشکلات بانکی صادرکنندگان اشاره نموده و کسب جایزه ارتقاء سلامت اداری و ایزو 10004 را از دستاوردهای مهم این بانک ارزیابی نمود.

 آ محمد نهاوندیان دردیداری دیگر در همان روز  با تعدادی از تولید کنندگان و صادر کنندگان  کشوری و استانی خراسان رضوی عملکرد بانک توسعه صادرات در زمینه حل مشکلات تولیدکنندگان در زمینه ماده 28 قانون بودجه را بر اساس ارزیابی های اتاق ایران و آمار بانک مرکزی مطلوب اعلام نمود.

رئیس اتاق بازرگانی ایران در ادامه این جلسه آینده اقتصادی ایران اسلامی را روشن و توام با امید ارزیابی نمود و  از بانک توسعه صادرات ایران به عنوان نهادی جوان و پاکیزه یاد کرد و  بار دیگر سالگرد  تاسیس بانک را به مدیران و کارشناسان این بانک تبریک گفت.

درحاشیه  این دیدار پیام تبریکی به صورت دستخط  توسط  آقای دکتر نهاندویان نگاشته شد. در این متن دکتر نهاوندیان از تلاشهای مجموعه مدیران و کارکنان بانک توسعه صادرات برای رفع مشکلات صادرکنندگان در شرایط تحریم قدردانی کرده است ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 211
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران