پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5824 تاریخ : 1391/04/25-00:00:00
,16,
بعد از انتصابم بسیار تهدید شدم

رئیس دانشگاه آزاد،

بعد از انتصابم بسیار تهدید شدم

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: پس از انتصاب بنده به عنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی عده‌ای با ایجاد خلل در برگزاری آزمون خواستند ناکارآمدی بنده را اثبات کنند.

فرهاد دانشجو رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در دومین جلسه هم‌اندیشی با دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های‌ آزاد‌ استان تهران، با بیان اینکه در طول این چند ماه از ریاست بر دانشگاه آزاد اسلامی به بنده خیلی بی‌احترامی شد، گفت: در این چند ماه بسیار مورد تهدید و مطالب دیگر قرار گرفتم.

وی افزود: برخی برای اینکه مدیریت بنده را ناکارآمد جلوه دهند در برگزاری آزمون با ارسال پیامک به برخی داوطلبان به دنبال ایجاد خلل بودند.

به گفته رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، پس از تغییر یکی از رؤسای واحدهای تهران دانشگاه آزاد به طور غیرمعمول سیستم کامپیوتری شبانه به هم ریخت وسیم‌های ارتباطی از زیر زمین بیرون کشیده شده بود که این اقدام کارشکنانه با هزینه 20 میلیون تومانی تا فردای آن روز درست شد.

وی خطاب به بسیجیان حاضر گفت: بنده می‌توانم برنامه پنجساله را یکساله انجام دهم اما تنها و بی‌کس هستم.

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 250
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران