پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5822 تاریخ : 1391/04/25-00:00:00
,2,
 معارفه رئیس جدید اداره کل حفاظت فیزیکی و فنی برگزار شد

با حضور اعضای هیات مدیره بانک ملی،

معارفه رئیس جدید اداره کل حفاظت فیزیکی و فنی برگزار شد

خاتون فرد به عنوان رئیس جدید اداره کل حفاظت فیزیکی و فنی (انتظامات) بانک ملی ایران منصوب و مشغول به کار شد.

 به گزارش  بانک و صنعت به نقل از  اداره روابط عمومی بانک ملی ایران،آقای حسین زاده در این مراسم با اشاره به سختی های کار واحد انتظامات گفت: کار انتظامات شبانه روزی و طاقت فرساست و هیات مدیره به این امر واقف است و از هر گونه اقدامی جهت پاسداشت زحمات همکاران این بخش حمایت می کند.
 وی حساسیت خاص محیط های مالی را مورد اشاره قرار داد و ابراز داشت: در بانک ها، امنیت حرف اول را می زند و همکاران انتظامات حافظ امنیت روانی کارکنان و مشتریان هستند.
 آقای حسین زاده در ادامه گفت: با توجه به گستردگی فضای ادارات مرکزی و تردد زیاد، عملکرد همکاران انتظامات باید به گونه ای باشد که شأن ادارات مرکزی از نظر نظم حفظ شود.
 وی در پایان از آقای خاتون فرد به عنوان فردی خوش فکر، دلسوز و دارای اشراف کامل به وظایف بخش انتظامات یاد کرد.
آقای خواجه حسنی نیز در این مراسم با اشاره به نظم و نظام منحصر به فرد بانک ملی ایران از گذشته های دور تاکنون گفت: صلابت و نظم و انضباط باید از شاخصه های رفتاری همکاران انتظامات باشد و بدنه بانک از آن الگو بگیرند.
وی خواستار آموزش همکاران جوان این اداره کل با الگوها و شاخصه های فعالیت در بخش انتظامات شد و گفت: همکاران جدید باید با آموزش های ضمن خدمت با انتظارات مدیران و مسئولیت های مهم خود در بانک آشنا شوند.
عضو هیات مدیره برخورد مناسب با مشتریان و همکاران را از جمله وظایف مهم همکاران انتظامات عنوان کرد و گفت: واحد انتظامات حافظ امنیت بانک است که این موضوع در جذب منابع بسیار موثر است.
 در ابتدای این مراسم آقای صفای نیکو با تشریح وظایف بخش انتظامات و انتظارات مدیریت بانک از این اداره کل، بر لزوم حسن خلق همکاران انتظامات با مشتریان و کارکنان تاکید کرد.
 وی گفت: انتظامات حافظ امنیت و آسایش همکاران و مظهر نظم و انضباط و رأفت و مهربانی با همکاران است.
رئیس جدید اداره کل حفاظت فیزیکی و فنی نیز در پایان جلسه با عنوان اینکه واحد انتظامات متولی نظم، امنیت و کیان بانک است، بر کار مشارکتی و همفکری به منظور رفع مسائل احتمالی تاکید کرد.
همچنین در این مراسم از تلاش های آقای بیاتی رئیس سابق این اداره کل تقدیر شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 166
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران