پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5806 تاریخ : 1391/04/24-00:00:00
,2,
دریافت نشان استاندارد بین المللی در مشتری مداری و حمایت از تولید ملی توسط بانک سپه

دریافت نشان استاندارد بین المللی در مشتری مداری و حمایت از تولید ملی توسط بانک سپه

رییس اداره کل روابط عمومی و بازاریابی گفت: در اجلاس توسعه صنایع ملی ایران که با حضور بیش از 800 شرکت فعال در 37 حوزه صنعت برگزار شد بانک سپه موفق به دریافت لوح تقدیر، تندی

به گزارش  بانک و صنعت به نقل از  اداره روابط عمومی  بانک سپه وی افزود: در این مراسم بانک سپه موفق به دریافت گواهینامه بین المللی استاندارد 10004 ISO در زمینه مشتری مداری و حمایت از تولید ملی و همچنین تندیس و لوح تقدیر از سومین اجلاس توسعه صنایع ملی ایران شد.
ملکی اظهار داشت: بزرگ ترین اجلاس مشترک سرمایه گذاران، تولیدکنندگان، مدیران خلاق و عالی رتبه کشور با حضور مسئولین و تعداد زیادی از تولید کنندگان و مدیران برتر کشور در محل سالن همایش های بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.
رییس اداره کل روابط عمومی و بازاریابی گفت: شرکت کنندگان در این اجلاس از نظر سطح میزان ارزیابی خدمات، کارآفرینی، تولید، توجه به نیاز مصرف کنندگان و با در نظر گرفتن 9 شاخص اساسی با مرجعیت بین المللی و نظرسنجی عمومی به مدت یکسال مورد بررسی قرار گرفتند.
براساس این گزارش در بخشی از لوح تقدیری که از طرف دبیرخانه سومین اجلاس توسعه صنایع ملی ایران به بانک سپه اعطاء شده، آمده است:
رشد و توسعه صنعت در ایران سرافراز مدیون تلاش گسترده و هوشمندانه مدیران، تولید کنندگان و سرمایه گذارانی است که دانش، تخصص و عمر گرانبهای خود را سرمایه ای برای سربلندی و سازندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قرار داده اند. بی شک نمونه شدن و برگزیدگی شما در چنین جمعی بیانگر قابلیت ها و توان ممتاز شما می باشد لذا در کمال اکرام و احترام، به رسم ادب و اخلاص این: لوح تقدیر به شما اهداء می گردد.
توفیق روزافزون و سربلندی هر چه بیشترتان در مسیر همگامی با پیشرفت و تعالی کشور عزیزمان و ایفای رسالت حساس خدمتگزاری را از درگاه خالق یکتا مسئلت داریم.
افکار بلندتان مستدام و وجودتان پایدار و سرافراز باد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 221
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران