پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5799 تاریخ : 1391/04/24-00:00:00
,9,
13 بیمارستان گیلان در دست ساخت است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه گیلان:

13 بیمارستان گیلان در دست ساخت است

استان گیلان به علت سرسبزی و خوش و آب و هوا بودن می تواند به عنوان قطب گردشگری سلامت ایران باشد و برای تحقق این هدف مهم و اشتغالزا و پر در آمد به ساخت بیمارستان ها ی مجهز و مدرن و امکانات زیر ساختی نیا

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از ساخت 13 بیمارستان در استان خبر داد و گفت: این بیمارستان‌ها به سیستم امحای زباله تجهیز می‌شوند.

 
خبرگزاری فارس: 13 بیمارستان گیلان در دست ساخت است

 

به گزارش بانک و صنعت، دکتر حسن بهبودی در جشن بزرگ ایثار در سالن اجتماعات الزهرا (س) ، اظهار داشت: این جشن تجلیل از تلاش‌هایی بوده که در زمان دفاع مقدس صورت گرفته است.

این مسئول با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی با رهبری امام خمینی (ره) توانست راه 100 ساله مجاهدان را به ثمر برساند، تصریح کرد: بسیاری از کارشناسان خارجی نسبت به این انقلاب با تردید نگاه می‌کردند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه گیلان با بیان اینکه دشمنان فکر می‌کردند با برخی حرکات کوچک می‌توانند نظام را از پای در بیاورند، اضافه کرد: استکبار جهانی و دشمنان انقلاب اسلامی تئوری جنگ تحمیلی علیه ایران را به اجرا در آوردند.

وی، منشأ و حقیقت شهادت‌طلبی در بین رزمندگان را توجه به مسائل صدر اسلام و جریان کربلا ذکر کرد و گفت: کشوری که تازه بنا نهاده شده بود با تهاجم همه جانبه مواجه شد و قرار بر این بود در مدت 72 ساعت نابود شود.

بهبودی، عنوان کرد: اگر بسیاری از کشورها در این شرایط قرار می‌گرفتند همه چیز خود را از دست می‌دادند، اما لطف الهی شامل حال ملت ایران شد.

این مسئول، با اشاره به اینکه رهبری امام خمینی (ره) موجب به وجود آمدن ایثار در بین ملت شد و در سخت‌ترین شرایط معادلات بین‌المللی را بر هم زد، متذکر شد: امروز صحنه‌های تقابل با جمهوری اسلامی ایران تغییر یافته و در مسائل فرهنگی و سیاسی نمود پیدا کرده که نیاز به مقابله دارد.

وی با تصریح بر اینکه 615 نفر از ایثارگران در رده‌های مختلف دانشگاه علوم پزشکی گیلان مشغول به فعالیت هستند، خاطرنشان کرد: بسیاری از جانبازان الگوهای مناسبی برای جوانان هستند.

بهبودی با بیان اینکه پس از انقلاب اسلامی شبکه بهداشت و درمان بسیار منسجم و فراگیر در کشور ایجاد شده، خاطرنشان کرد: هم‌اکنون 13 بیمارستان در گیلان در دست ساخت است که تمام آنها به سیستم امحای زباله مجهز می‌شوند.

به گفته این مسئول، بیمارستان‌های مذکور در املش، سیاهکل، رضوانشهر، لنگرود، شفت، آستارا، تالش و بیمارستان 17 شهریور و پروفسور سمیعی نیز در رشت در حال احداث است

 


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 203
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران