پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5790 تاریخ : 1391/04/22-00:00:00
,17,
200 هزار کارگر ساختمانی سالانه بیمه می شوند

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی:

200 هزار کارگر ساختمانی سالانه بیمه می شوند

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: براساس قانون سالانه 200 هزار نفر از کارگران ساختمانی را باید تحت پوشش قرار دهیم که اقدامات در مورد بیمه این افراد در دست انجام است.

 

به گزارش بانک و صنعت، عبدالرضا شیخ الاسلامی افزود: سازمان آموزش فنی وحرفه ای نیز موظف بود، نیروهای کار در این حوزه را آموزش دهد که این هم در دست انجام است.
به گفته وی، هزینه های مربوط به آموزش کارگران ساختمانی از محل احداث بنا اخذ می شود و کار طبق آنچه که در قوانین پیش بینی شده در دست اقدام است.
شیخ الاسلامی سپس ادعای مربوط به تسریع در ورود کارگران چینی به کشور به منظور ساخت پروژه آزادراه تهران- شمال را کذب محض دانست و گفت: به نظر می رسد این ادعا مصرف سیاسی برای برخی هایی دارد که تمایل به فضاسازی و اظهارنظر به هر عنوانی را دارند.
وی همچنین درباره بسته حمایت از کارآفرینی اظهار داشت:اقدامات عملی درباره اجرای این بسته در دست انجام است و به دلیل این که یک جریان مستمر است در طول زمان آثار آن مشخص خواهد شد ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 239
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران