پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5788 تاریخ : 1391/04/22-00:00:00
,1,
مجمع عمومی عادی سالیانه بانک انصار برگزار شد

با انتخاب هیئت مدیره جدید؛

مجمع عمومی عادی سالیانه بانک انصار برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالانه بانک انصار با حضور اعضای هیات رئیس برگزار شد.

 

به گزارش اداره کل تبلیغات و اطلاع رسانی بانک انصار، در این نشست که با حضور سهامداران، اعضای هیئت رئیسه، ناظرین و نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار در مرکز همایش های بین المللی رایزن برگزار شد، مدیر عامل بانک انصار طی سخنانی ضمن ارائه گزارش عملکرد، در خصوص ترکیب سرمایه بانک انصار اظهار داشت: در حال حاضر حدود 34 درصد از سهام متعلق به سهامداران خرد و مابقی متعلق به سهامداران عمده است.

وی افزود: با زحمات همکاران ما سپرده های جاری، 134 درصد و سپرده های پس انداز، 13 درصد نسبت به سال قبل رشد داشته است. نکته حائز اهمیت در این بین پیش بینی و اقدامات هوشمندانه بانک انصار در سه ماهه آخر سال گذشته بود که باعث جلوگیری از تأثیرات مخرب نوسانات اقتصادی بر منافع سهامداران در انتهای سال شد.

ابراهیمی با اشاره به نمودار حجم سپرده ها در بانک های کشور گفت: بانک انصار با دارا بودن 2/8  درصد از سپرده ها در بین بانک های خصوصی و 98/1 درصد از کل سپرده های بانک ها رتبه قابل قبولی دارد.

مدیر عامل بانک انصار از شاخص مطالبات معوق به عنوان یکی از مهمترین معیارهای تفسیر ریسک بانک ها یاد کرد و افزود: مطالبات معوق در بانک انصار حدود چهار درصد است که به جهت کنترل بهینه آن در صدر بانک های دولتی و خصوصی قرار دارد و این باعث افتخار است.

وی ادامه داد: بانک انصار هم اکنون بیش از هفت و نیم میلیون مشتری دارد و آمار نشان می دهد در سال گذشته تراکنش های بانک 115 درصد و میزان صدور کارت 66 درصد رشد داشته است.

در ادامه این نشست، پس از استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی در خصوص عملکرد سال مالی منتهی به 29/12/1390 بحث و تبادل نظر شد و صورت های مالی با اکثریت آرا به تصویب رسید.

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 198
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران